Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Czy podczas przeziebienia mozna zajsc w ciaze? Wszystkie MAMY pomozcie... (4)

• 03-02-2011 23:01:38

Witam wszystkich...
    Chcialam przedstawic swoja sytuacje... I prosilabym by ktos doswiadczony mi doradzil z gory dziekuje....
    A wiec przez rok bralam tabletki ktore mi strasznie szkodzily, odstawilam je i kochalam sie z moim partnerem po przez stosunek przerywany... W styczniu dostalam normalnie okres, 7 stycznia... Byl bardzo obfity a to z nerwow poniewaz mialam maly kryzys... 18, 19,20 stycznia mialam stosunek (rowniez przerywany ze 2 razy na dzien) i to byly moje dni plodne... Akurat w tym czasie bylam przeziebiona, i mialam problem z oddawaniem moczu, udalam sie 24 sty. do lekarza przepisal mi antybiotyki, bralam je...Przypuszczam ze to bylo za wczesnie na wykrycie ciazy... Mianowicie po tym wszystkim bylam ciagle strasznie zmeczona i spalam duzo... a tak poza tym nie mialam zadnych objawow ciazy...Z moich obliczen powinnam dostac okres 5 lutego, odziwo nie wystapily zadne bole brzucha, tylko pieri mnie bolaly...Zawsze przechodze ciezko okres i tydzien wczesniej mam straszne bole...jak juz wspomnialam nie mialam zadnych poza piersiami... i zaczelam plamic dzis 3sty., jest to bardzo male plamienie...Poczekam pare dni moze bedzie wieksze...kto wie...ale chcialam sie zapytac czy to moze wskazywac na to ze moge byc w ciazy? bardzo bym prosila o doradzenie mi czegokolwiek... Dziekuje i pozdrawiam....Co o tym myslicie...czy podczas przeziebienia mozna zajsc w ciaze?

• 19-10-2011 10:37:41

to zaszłaś czy nie ? nikt nie odpisał a ja mam takie samo pytanie, ciekawe czy jesteś mamą już ??

• 20-10-2011 08:55:46

jeśli kobieta z postu z lutego zaszła w ciąże, to nie przez przeziębienie (bo niebrała antykoncepcji i antybiotyków), ale przez to, że nadal wierzy w mit, że stosunek przerywany jest jakąkolwiek formą antykoncepcji

• Reklama

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21-10-2011 10:12:50

Właśnie stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: gosc 15
    Mam pytanie czy jest to bezplodnosc jezeli w dni plodne moj chlopak doszedl a ja nie jestem w...
  • Wątek: badanie
    witam17 grudnia miałam wykonane w szpitalu badanie densytometria, dziś zrobiłam...
  • Wątek: wymaz
    Co oznacza wynik wymazu z pochwy:Candida albicans - wzrost bardzo obfity, Lactobacillus sp. -...
  • Witam, jestem w 35 tc i do tej pory biore kwas foliowy + prenatal classic. Moja Pani doktor nic...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/1821105_kobieta_smutek_rozstanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesUpławy
    Za upławy uważa się nieprawidłową wydzielinę z pochwy,...
    Twoja sugestia