Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: czy to ciąza?POMOCY!:( (5)

• 03-08-2006 20:21:00

Czy przy sexie analnym mozna zajsc w ciaze?Gdy doszlo do wytrysku?Okres spoznia mi sie 3 dni,dodam ze nie mam jeszcze uregulowanego cyklu ! Okres powinnam miec 30 lipca, piersi mnie bola jak zawsze i nie wiem ... Zaczely bolec tak jak powinnam miec okres,ale go nie ma...czy to moze cos oznaczac?POMOCY!

Ostatnia edycja: 03-08-2006 20:21:00
  • 03-08-2006 20:22:00

nie wiem ... czy sperma mogla jakos sie dostac do pochwy?Dodam,ze jestem jeszcze dziewica...pomocy!

Ostatnia edycja: 03-08-2006 20:22:00
  • 03-08-2006 21:58:00

nie denerwuj sie tak,jesli piersi cie bola to pewnie dostaniesz okres!jesli sperma nie dostala sie do pochwy nie powinno stac sie nic zlego!A kiedy uprawialas sex analny-w jakim dniu cyklu?bo to tez ma znaczenie!

Ostatnia edycja: 03-08-2006 21:58:00
  • 03-08-2006 22:12:00

okres dostalam 2 lipca...skonczyl sie jakos 6-8 i tak sadze po tygodniu ...nie jestem juz pewna!I zastanawiam sie...czy jest mozliwosc,zeby sie dostala do pochwy?Bo sadze,ze w pochwie byla moja wydzielina,bo to normalne,a nie mojego partnera,bo pojawila sie jeszcze przed wytryskiem..strasznie sie denerwuje.Od miesiace mieszkam poza domem ...jem tak naprawde rozne rzeczy,tzn.na miescie,nie regularnie.Ciagle chodze zmeczona,bo spac pozno chodze a wstaje wczesnie i zastanawiam sie czy to tez nie wplynelo na brak miesiaczki?A tez bole piersi wystapily w tym czasie kiedy powinny..to przy ciazy bylo by chyba dziwne?ale zauwazylam pare razy w tym miesiacu dziwna wydzieline z pochwy,wczesniej jej nie mialam.Dwa,tzy razy.Taki ciagnacy sie sluz ...i nie wiem ? Moze jakas choroba czy cos?Jzu sama nie wiem co robic...jutro zrobie rano test,ale juz z nerwow nie wyrabiam!

Ostatnia edycja: 03-08-2006 22:12:00
  • 03-08-2006 23:03:00

twoja wydzielina z pochwy niestety nie stanowi przeszkody dla plemnikow-pamietaj o tym na przyszlosc!Cylk liczy sie od pierwszego dnia miesiaczki,w polowie jest owulacja przez jakis tydzien mozna zajsc w ciaze!

Wydzielina zpochwy czasem jest nieco inna niz zwylke,zalezy od dnia cyklu,czasem jakies bakterie mogo dostac sie do pochwy ale to pewnie tylko mala infekcja a nie zaraz choroba wiec tym sie nie denerwuj-powinno minac!Jak zrobisz tes napewno sie uspokoisz!

Ale to ze niec zmienilas ostatni styl zycia ma na okres duzy wplywUpaly tez maja wplyw,zasadniczo bardzo wiele czynnikow!Daj znac jak wyszedl test!mozna go zrobic 2 tyg od stosunku zeby yl wiarygodny!A jak wogole podobal ci sie analny?przyjemnie?

Ostatnia edycja: 03-08-2006 23:03:00

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: skrzepy
    Witam, Mam 18 lat i od jakiegoś czasu mialam małe skrzepy we krwi, teraz przed okresem...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • panna_migotkaaa
    Mam duży problem z pęcherzem- nawet latem pod koszulką musze mieć...
  • Witam,chciałabym odstawić pigułki wraz z końcem opakowania. Czy w takim...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0068999_mezczyzna_okulary_badanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZastosowanie zjawiska...
    Wykorzystanie zjawiska fotodynamicznego w medycynie przyniosło w...
    Twoja sugestia