Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: CZY TO GRZYBICA POCHWY??? (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    28-10-2012 12:38:30

Trzy tygodnie temu zauważyłam ze mam zaczerwienione warci sromowe, której rownież towarzyszył świad, pieczenie, wydzielina najpierw serowata, potem lekko żółta, obrzęk, oraz dziurki wewnątrz warg sromowych. Oczywiście byłam u ginekologa, który od razu stwierdził ze to grzybica. Wypisał mi ginoxin jedna globulke, oraz maść dopochwowa macmiror complex. Narazie wzięłam tylko globulke i zgodnie z opleceniem czekałem 4 dni aż coś zacznie zmierzać ku poprawie. Niestety nie widzę poprawy, gorzej ze znów odczuwam pieczenie i na jednej z warg sromowych zauważyłam trzy małe bable. Co mam robić, czy aby to na pewno grzybica??? Dodam ze pierwszy raz sie spotykam z czymś takim i jestem tym bardzo zaniepokojona.

• Reklama

• Ekspert na forum
    29-10-2012 09:35:42

Witam
    Bez badania niewiele mozna powiedzieć. Jeżeli jest to grzybica to powinno już zmierzać ku lepszemu po zaaplikowaniu globulki. Wydaje mi się, że bardziej prawdopodobne jest zakażenie bakteryjne i leki przeciwgrzybicze tu nie pomogą. Zastosuj przepisaną maść, gdyż ma ona również działanie przeciwbakteryjne. Warto by było wykonać wymaz z pochwy wraz z antybiogramem aby wprowadzić celowane leczenie

BEATA

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• areczek6891
    Witam jestem w 20 tygodniu ciąży wczoraj podczas usg lekarz oznajmil ze jest wyrazny...
  • xyzyxz
    WitamMojego partnera jakis czas temu ugryzl klesz, mial oczywiscie rumien, bral atybiotyk, po...
  • WitamMojego partnera jakis czas temu ugryzl klesz, mial oczywiscie rumien, bral atybiotyk,...
  • aleksandrapaw
    Witam Mam 20 lat, rok temu zatwierdzono u mnie zespół policystycznych...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05842_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNieprawidłowe gojenie się rany po...
    Patologiczne zmiany w obrębie rany pooperacyjnej zaburzające...
    Twoja sugestia