Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: czy to możliwe? ciąża i miesiączka? (17)

• 10.06.2005 15:34:00

dzisiaj mam 4 dzień "normalny okres", ale czuję się dość nietypowo. Mam nabrzmiały brzuch, "motylki", jest mi strasznie niedobrze i jestem okropnie śpiąca. Nie wiem, czy to moja psychika (2 miesiąc staramy się o dzidziusia) czy jest możliwość, że jestem w ciąży. Słyszałam, że mogą wystąpić plamienia, ale taki "zwykły", "typowy " okres.

Ostatnia edycja: 10.06.2005 15:34:00
  • Liderka opinii
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    12.06.2005 21:01:00

Witam !!!

Ważną informacją jest czy miesiączka wystąpiła w terminie. Bardzo często zdarza się ze dochodzi do bardzo wczesnego poronienia, które jest niezauważalne przez kobietę i traktowane jako normalne krwawienie miesiączkowe. W przpadku gdy chęć zajścia w ciążę jest naprawdę duża i cały czas zaprząta twoje myśli możliwe jest, że objawy ktore odczuwasz są wytworem twojej psychiki. Normalne miesiączki u kobiet we wczesnej ciąży nie zdarzają się. Są to krwawienia z macicy, które zazwyczaj są bardziej skąpe, krótsze. Czasami jest to krwawienie związane z poronieniem zagrażającym co kobiety odbierają jako miesiączkę. Jeżeli takie objawy jakie opisujesz nie ustaną po miesiączce wykonaj test ciążowy i zgłoś się do lekarza. Mogą to bowiem być objawy innych schorzeń ogólnoustrojowych.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 12.06.2005 21:01:00
  • 07.12.2006 00:37:00

to mozliwe ze to ciaza ja mialam normalny okres przez dwa miesiace ciazy

Ostatnia edycja: 07.12.2006 00:37:00
  • 03.11.2008 18:19:00

mam problem okres spóżnia mi się 3 dni wcześniej miałam wrażenie że dostałam okre ale okazałło sie że to były tylko upławy strasznie boli mnie brzuch, dostałam jednorazowe krwawienie z bardzo silnym bólem brzucha i wtedy zasłabłam Czy to jest możliwe że okres rozregulował mi się przez wyjaz do Turcji. Po tej wycieczce miałam okres o 3 dni wczesniej a

Ostatnia edycja: 03.11.2008 18:19:00
  • 25.03.2009 11:57:00

hej

czy jeśli kochałam się z chłopakiem 8 maca(dzień płodny) bez zabezpieczenia, a 23 marca dostałam &quotkres" tzn. trwał tylko 3 dni(zwykle trwa 5 dni) i był dość obfity. Czy moge być w ciąży?

Ostatnia edycja: 25.03.2009 11:57:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    25.03.2009 12:01:00

Zrób test,napewno pokaże prawidłowy wynik.[addsig]

Ostatnia edycja: 25.03.2009 12:01:00
    Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
  • niedziela 12:10:57

Witam, okres spozniał mi się 14 dni. Robiłam test wyszedł negatywny ale cały czas czułam się słabo nie mogłam spać czułam się dziwnie moje piersi przy dotyku sprawiały i sprawiają niewielki bol. Po tych 14 dniach opoźnienia dostałam okres ale jest "dziwny" a co najmniej inny niż zwykle, mniej obfity, czuję się zupełnie inaczej niż zawsze czułam się podczas miesiączki. Przez ostatni miesiąc kochałam się bez zabezpieczenia starając się pominąć dwa najbardziej płodne dni. Jednak nie wiem co myśleć nie podoba mi się to co się dziej. Kilka dni temu jadłam sporo teraz(od 3 dni) gdy widzę cokolwiek do jedzenia robi mi się niedobrze a wczoraj po jedzeniu nawet wymiotowałam. Przy okresie zawsze strasznie bolał mnie brzuch teraz owszem odczuwałam coś w rodzaju b&ampacute;lu ale nie było to jednoznaczne i na pewno nie przypominało mojego b&ampacute;lu miesiączkowego. Dodatkowo mam trochę problem&ampacute;w z sercem m&ampacute;j lekarz m&ampacute;wił, że jak będę w ciąży to pewnie większość będę musiała leżeć i od początku ciąży będę odczuwała dodatkowe zmęczenie i nasilający się b&ampacute;l serca (mocniejszy i częstszy niż normalny "na co dzień&quot i tak właśnie jest.
    Jeśli chodzi o mdłości przyznam, że zdarzają się coraz częściej ale nie wiem czy to jest możliwe już w pierwszym miesiącu. Jak by nie ta miesiączka kt&ampacute;ra jednak się pojawiła było by łatwiej to wszytko zrozumieć. Proszę pom&ampacute;żcie mi. Czy mogę być w ciąży - jakie jest prawdopodobieństwo?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
    Klaudia M.

• Początkująca
    niedziela 12:32:31

Witam, okres spozniał mi się 14 dni. Robiłam test wyszedł negatywny ale cały czas czułam się słabo nie mogłam spać czułam się dziwnie moje piersi przy dotyku sprawiały i sprawiają niewielki bol. Po tych 14 dniach opoźnienia dostałam okres ale jest "dziwny" a co najmniej inny niż zwykle, mniej obfity, czuję się zupełnie inaczej niż zawsze czułam się podczas miesiączki. Przez ostatni miesiąc kochałam się bez zabezpieczenia starając się pominąć dwa najbardziej płodne dni. Jednak nie wiem co myśleć nie podoba mi się to co się dziej. Kilka dni temu jadłam sporo teraz(od 3 dni) gdy widzę cokolwiek do jedzenia robi mi się niedobrze a wczoraj po jedzeniu nawet wymiotowałam. Przy okresie zawsze strasznie bolał mnie brzuch teraz owszem odczuwałam coś w rodzaju bólu ale nie było to jednoznaczne i na pewno nie przypominało mojego bólu miesiączkowego. Dodatkowo mam trochę problemów z sercem mój lekarz mówił, że jak będę w ciąży to pewnie większość będę musiała leżeć i od początku ciąży będę odczuwała dodatkowe zmęczenie i nasilający się ból serca (mocniejszy i częstszy niż normalny "na co dzień") i tak właśnie jest.
    Jeśli chodzi o mdłości przyznam, że zdarzają się coraz częściej ale nie wiem czy to jest możliwe już w pierwszym miesiącu. Jak by nie ta miesiączka która jednak się pojawiła było by łatwiej to wszytko zrozumieć. Proszę pomóżcie mi. Czy mogę być w ciąży - jakie jest prawdopodobieństwo?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
    Klaudia M.

• poniedziałek 15:55:53

Witam. 10 dnia cyklu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia (cykle mam 28 dniowe). Po tym dostałam okres w terminie, co do dnia, tyle, że był dzień krótszy niż zazwyczaj, 4 zamiast 5 dni. Dodam, że przed okresem bolały mnie piersi, a z dniem jego dostania od razu przestały. Mam takie pytanie, czy w tej sytuacji istnieje jakakolwiek możliwość, że mogę być w ciąży?? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

• 30.11.2009 15:06:14

witam. mam pytanie przez 6 dni spóźnił mi sie okres. dzisiaj dostałam krwawienia bardzo podobnego do miesiaczki czy jest to możliwe abym była w ciaży. ale mam objawy powiekszone piersi, senność, apetyt, pociag do slodyczy. prosze o odpowiedz

Ostatnia edycja: 30.11.2009 15:09:33

Zobacz inne dyskusje

• Witam mam 19 lat z sutków przy naciśnięciu wypływa mi bezbarwna wydzielina...
  • Pierwszy raz miałam w sumie ok tygodnia temu, zabezpieczyliśmy się, nic się...
  • jojobeybi
    Przeczytaj komentowaną treść: Mięśniaki macicy u kobietja...
  • vendetta2014
    Karmię dziecko mieszanie ( co 2,5h mlekiem modyfikowanym a w nocy 2-3 razy pierś bo w...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bakterie_istock_000003187348xsmall_cr-W300H200.jpgFot. iStockRzęsistkowe zapalenie pochwy
    Jest to zapalenie pochwy wywołane przez pierwotniaka –...
    Twoja sugestia