Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: czy w ten sposób można zajść w ciążę?? (101)

• czy w ten sposób można zajść w ciążę??

witam, proszę o pomoc. uprawialismy z chlopakiem petting, bez zabezpieczenia. uważa ze nie doszlo do wytrysku, raczej nie bylo kontaktu z narzadami plciowymi. spoznia mi sie okres, czasami zrobi mi sie troche niedobrze.zawsze przed okresem bolały mnie piersi a teraz nie-tylko sie powiększyły. Wystepuje również sluz o mlecznym zabarwieniu. czy jest możliwość aby byla to ciąza?? prosze o rade.

Ostatnia edycja:

witam po raz wtorny, mimo ze test wyszedl negatywny a okres sie nadal spoznia postanowilam zapisac sie na usg czy postapilam dobrze???

Ostatnia edycja:
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Myśle ze poprostu wkrótce dostaniesz okres. To że sie denerwujesz moze sprawiać ze sie jeszcze bardziej bedzie spóźniać. Nie martw się. Uważam ze niema takiej możliwości zebys zaszła w ciąze w tym przypadku. Zycze pogody ducha no i okresu Pozdrawiam.

Ostatnia edycja:
  • Reklama

dzieki za odpowiedź

Ostatnia edycja:

no i okresu nadal nie ma

Ostatnia edycja:

zrób test

Ostatnia edycja:

a czy mozliwe zeby to byla ciaza??

Ostatnia edycja:
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.

NIby najłatwiej jest powiedziec zrob test .. a chyba kazda z nas ktora zyła w niepewnosci wie ze to nie jest takie proste jak sie wydaje nam ktore nie maja takich wątpliwosci. Miałam niedawno taka sama sytuacje tylko ze mi i mojemu partnerowi przytrafiło sie cos niemiłego. Prezerwatywa nam pękła i tez mi sie spozniał okres, tez mi sie niedobrz robiło i przytyłam. Piersi mnie bolały i to był jedyny znak na nadchodzacy okres ... jak mi sie spozniał to juz zaczełam stawac przezd lustrem i przymierzac jak by mi było z brzuszkiem ale tak naprawde cholernie nie chciałam teraz dziecka:/ i najgorsze niestety było to ze sobie wmawiałam ze jestem w ciazy bo stres i takie wmawianie jest najgorsze i działa niekorzystnie wiec uszy do góry i mow sobie w myślach ze nie jestes w ciąży jak ja tak robiłam to nastepnego dnia w magiczny sposob okres sie pojawił oczywiscie juz pierszego dnia chciałam zeby sie skonczył

Ostatnia edycja:

Nektarynka

wlasnie w tym problem ze ja sobie nic nie wmawiam i nie stresuje sie. wnioskuje ze masz bolesne okresy ze chcialabys aby pierwszego dnia sie zaraz skonczyly. mam podobnie.

Ostatnia edycja:
    Początkująca

Nie wiem od czego to zalezy ale na poczatku jest w sumie lejcikowo a pozniej jak mnie złapia skorcze pzrz 4 godziny to umieram jedynie taniec mi pomaga i ruch na to... Skoro nie wmawiasz sobie nic to zacznij wmawiac ze nie jestes w ciazy i ze jutro dostaniesz okres

Ostatnia edycja:

Nektarynka

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje