Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Daylette (134)

• Daylette
    29-03-2012 22:23:43

Mam pytanie,czy w czasie tabletek placebo tez jestem zabezpieczona czy nie??

• Daylette
    01-04-2012 18:31:31
    Gość 2012-02-20 20:29:13 Witam. Ja od miesiąca biorę tabletki daylette. Wszystko ok tylko okres był bardzo długi a potem plamienie prawie cały miesiąc. Mam takie pytanie czy przedłużający się okres i plamienia będą przez cały czas stosowania tabletek czy to tylko pierwsza reakcja na lek? Zaznaczam że to moje pierwsze opakowanie a wcześniej nie stosowałam żadnej antykoncepcji hormonalnej. Pozdrawiam
  • Daylette
    Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    01-04-2012 20:52:39

Witam. Mam takie pytanko. czy używaliscie kiedys tabletki po? jakie są wasze opinie? Co o tym sądzicie w ogóle? Piszcie

• Daylette
    Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    01-04-2012 22:34:56

Tabletki placebo są neutralne, ale ochrona jest nadal

Co do tabletek 72h to ja nie brałam, ale koleżanki tak. Są skuteczne, ale niestety mają mnóstwo skutków ubocznych

• Daylette
    03-04-2012 22:31:04

Tak. Ja brałam. Podczas stosunku z chłopakiem pękła Nam prezerwatywa. Poleciałam do ginekologa po tabletkę po. Przyjęłam ja po 22h od współżycia. W ciążę nie zaszłam po tej tabletce spóźnił mi się bardzo okres-ok 2miesięcy. Źle się ogólnie po niej czułam. Byłam bardzo senna, bolała mnie głowa, bolał mnie brzuch. Ale tabletka jest skuteczna jeśli masz jakieś pytania, odpowiem.

• Reklama

• Daylette
    05-04-2012 20:39:12

Cześć
    Biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Na ulotce nie ma nic a propo czy są to tabletki jedno- czy dwufazowe? Pytanie moje stąd, że dziś zamiast 8 tabletki przyjęłam 14 (kolejność na blistrze jest zygzakiem..). Wiem że w przypadku jednofazowych tabletek każda ma taki sam skład (oprócz placebo) wiec jeśli są to jednofazowe to nie muszę się niczym martwić. Czekaam na odp!

• Daylette
    Początkująca
    06-04-2012 08:52:45

Są to tabletki dwuskładnikowe.
    Więc radziłabym Ci skontaktować sie z lekarzem i zapytaj. Ja tez je przyjmuje

• Daylette
    06-04-2012 12:03:09

Bardzo chciała bym mieć swoje dziecko, ostatnio poszłam na badania na ginekologa i lekarka przepisała mi Dalette na 3 miesiące bo miałam torbiel na jajniku.Nie chce się zabezpieczać bo chcę mieć dziecko. Biorę już 2 opakowanie i drugi tydzień, w czwartek współżyłam z moim chłopakiem, wczoraj zapomniałam tabletki i wzięłam ją dopiero dziś w południe, czy jest możliwość że mogłam zajść w ciążę?Prosze piszczie

• Daylette
    Początkująca
    06-04-2012 18:28:55

Myślę,że zajście w ciąże nie jest raczej możliwe.,ponieważ organizm mimo wszystko jest chroniony, no chyba że tabletke przyjęłaś 12 godzin za późno. Myśle natomiast,że warto byłoby skonsultować się z ginekologiem.

• Daylette
    07-04-2012 16:46:36

Ja też mam arytmię serca. Jestem po zabiegu ablacji, czeka mnie następny. Chodzę do bardzo dobrego, cenionego w Polsce specjalisty kardiologa i na pytanie, czy mogę brac tabletki anty powiedział, że bez problemu, nie ma to związku. To samo powiedział ginekolog. Tak więc trzeci miesiąc biorę daylette

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• przerwa na miesiączkę Czy podczas przerwy między tabletkami mogę współżyc? Pytam,...
  • agal223
    okres Witam, mam pytanie. 10 dnia cyklu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia (cykle 27-29) ok...
  • marta12321
    Zsunięta prezerwatywa Witam wszystkich forumowiczów Pisze w bardzo ważnej sprawie. Dzisiaj z moim...
  • Natka91
    Brak miesiączki Hej. Mam problem też taki. Tydzień spóźnia mi sie okres. Nie wiem czy to...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mar08933_kobieta_grupa_stopy_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSkąpe miesiączki.
    Nieznaczne krwawienie miesiączkowe, w trakcie którego...
    Twoja sugestia