Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Długie krwawienie po tabletkach (2)

  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    15-08-2013 23:31:16

    Witam!
    Po urodzeniu dziecka zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne "CERAZETTE",zużyłam 3 opakowania i w trakcie brania 4 opakowania dostałam okres 20.07 a następnie zaczęłam znowu tydzień krwawić kilka dni później i teraz od 14.08 znowu zaczęłam krwawić dodatkowo boli mnie brzuch jak przy okresie!! Tabletek już nie biorę od niecałych 2 tygodni... Czy któraś z pań miała taki problem ? Ile czasu będę jeszcze tak krawić ? Miałam jeszcze problemy z nadrżerką ... Czy to może mieć związek z tym ?

  • Ekspert na forum
    16-08-2013 08:36:45

    Pamiętać trzeba, że przyczyn krwawienia może być wiele: przede wszystkim wykluczyć należy przyczyny organiczne, poza tym można wziąć pod uwagę zaburzenia hormonalne jako jedną z przyczyn krwawień, z uwagi na stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Myślę, że warto byłoby skontrolować się u ginekologa.

    T.Markowski - lekarz
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

Zobacz inne dyskusje

  • Patusia123
    Witam W związku z nieregularnymi miesiączkami mam zamiar zacząć...
  • tanganic_a
    Stosuję tabletki Teenia od pół roku. Zrobiłam sobie miesiąc przerwy (...
  • anna_konieczna
    Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza forma antykoncepcji? Czy spirala to dobry pomysł dla...
  • Od kilku miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Lekarz zlecił zrobienie...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/mar08933_kobieta_grupa_stopy_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSkąpe miesiączki.
    Nieznaczne krwawienie miesiączkowe, w trakcie którego...
    Twoja sugestia