Serwisy Medforum
Reklama
Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Długie krwawienie po tabletkach (2)

  • Długie krwawienie po tabletkach
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    15-08-2013 23:31:16

    Witam!
    Po urodzeniu dziecka zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne "CERAZETTE",zużyłam 3 opakowania i w trakcie brania 4 opakowania dostałam okres 20.07 a następnie zaczęłam znowu tydzień krwawić kilka dni później i teraz od 14.08 znowu zaczęłam krwawić dodatkowo boli mnie brzuch jak przy okresie!! Tabletek już nie biorę od niecałych 2 tygodni... Czy któraś z pań miała taki problem ? Ile czasu będę jeszcze tak krawić ? Miałam jeszcze problemy z nadrżerką ... Czy to może mieć związek z tym ?

  • Reklama
  • Długie krwawienie po tabletkach
    Ekspert na forum
    16-08-2013 08:36:45

    Pamiętać trzeba, że przyczyn krwawienia może być wiele: przede wszystkim wykluczyć należy przyczyny organiczne, poza tym można wziąć pod uwagę zaburzenia hormonalne jako jedną z przyczyn krwawień, z uwagi na stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Myślę, że warto byłoby skontrolować się u ginekologa.

    T.Markowski - lekarz
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

  • Gość 1 Witam Mam pytanie gdyż ostatnio zmieiałam Tabletki antykoncepcyjne z Belary na...
  • Smutna26
    Narkoze we wczesnej ciazy Co sie moze stac kiedy podczas narkozy kobieta byla juz w ciazy ??
  • brązowe plamienie w pierwszy dzień miesiączki przy1. tabletce Kochane pomóżcie.W nocy w niedz na pon. zobaczyłam na bieliźnie plamki...
  • 3 plaster antykoncepcyjny a odklejanie i okres Stosuje wlasnie pierwsze opakowanie plastrow antykoncepcyjnych. Mam przyklejony trzeci plaster,...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0058475_kobieta_tabletka_pigulka_lek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesObniżona skuteczność tabletki...
    Zaburzenia funkcjonowania organizmu powodujące niedostateczne...
    Twoja sugestia