Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: DO SPECJALISTY!!! CLOTRIMAZOL W 10 TYG. CIĄŻY! ZROZPACZONA!!!! (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    05-08-2006 10:33:00

wczoraj wyszłam ze szpitala w piątek tydzień temu zaczoł boleć mnie brzuch i twardnieć a jestem teraz w 10 tyg ciąży.Rozpoznano u mnie C.I. Abortus imminens X hbd. . Zastosowano leczenie: LUTEINA, RELANIUM, NO-SPA,AC-FOLICUM i zastosowano przez 6 dni TOKOLIZĘ i wypisano mnie z odziału ginekologicznego w stanie dobrym z ciążą utrzymaną. A przy badaniu przed wypisem urzyto do badania wziernik i powiedziano że mam nadżerke i przepisali mi LUTEINE na miesiąc 2x1 dopochwowo i na tą nadżerke Clotrimazol na noc w globułkach dopochwowo i powiedziano że na ten lek musiałabym wyrazić zgode usłyszałam to przy konsultacji lekarzy ale nikt się nie zapytał czy wyrażam zgode i przeczytałam ulotke CLOTRIMAZOLU że podczas I trymestru ciąży nie wolno stosować! Co mam robić z tą nadżerką brać teraz CLOTRIMAZOL? Słyszałam że podczas ciąży nie leczy się nadżerki?! PROSZĘ O ODPOWIEDŹ SPECJALISTE!

Ostatnia edycja: 05-08-2006 10:33:00
  • Reklama

• Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    05-08-2006 15:58:00

CLOTRIMAZOL - ja tez miałam obawy co do stosowania tego leku. mój ginekolog pokazał mi listę leków, które może stosować kobieta w ciąży. Na tej liscie był clotrimazol. Używałam go na stan zapalny, moje koleżanki również i żadna z nas nie miała żadnych problemów. Nie obawiaj się i stosuj te globulki. Ja ten lek miałam przepisany na stan zapalny pochwy

Ostatnia edycja: 05-08-2006 15:58:00
    ImageImage
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• pacjentkapoznan
    WitamMiałam usuwaną zmianę skórną na dłoni.Parę dni przed...
  • creexe
    Witam. Napiszę skrótowo16 listopada - miesiączka, zaczęłam brać...
  • x6Dominika6x
    Wątek: co to??
    To tak. 2 miesiące temu urodziłam zdrowego, ślicznego synka za pomocą vacum....
  • marta1798
    Witam. Współżyłam z chłopakiem 18 października i byłam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MON076074_kobieta_brzuch_radosc_ciaza_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesUpławy u ciężarnej.
    Zwiększona ilość wydzieliny pochwowej pojawiająca się w okresie...
    Twoja sugestia