Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Do wszystkich które poroniły na własne życzenie (20)

• Do wszystkich które poroniły na własne życzenie
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

ile masz lat 16?? co wpadka i masz to w dupie??

poczekaj jak bedziesz miec 30 a tu buu nie ma dzieciaczka heh

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość

To ze Ty nie mozesz miec dziecka nie znaczy ze masz sie wyzywac na tych ktore z roznych powodow nie zdecydowaly sie urodzic. Nie kazdy moze miec to czego chce...

Ostatnia edycja:
    Gość

peszek- pomylilas sie - mam 2 dzieci

Ostatnia edycja:
    Gość

Ja myślę,że nie ma się co spierać, te co usunęły nie rozumieją tych co strzegą ludzkiego życia, ciążę traktuja jak problem, który łatwo daje się załatwić i to,że Wy będziecie im tu wyciskac to nie zrobi na nich większego wrażenia..może przyjdzie czas, że pożałują swoich czynów bo chyba łatwiej kupić tabletki antykoncepcyjne niz usunąć ciążę ale im chyba to wszystko jedno..

Ostatnia edycja:
    Gość

10-09-2009 o 17:38, gość :

ile masz lat 16?? co wpadka i masz to w dupie??

poczekaj jak bedziesz miec 30 a tu buu nie ma dzieciaczka heh

nie, mam 28 i jedno dziecko już, pudło
    Ostatnia edycja:
    Gość

nie wolno nikomu źle zyczyć bo to wraca ale do na. ja aborcji i tej całej reszty sposobów żeby zabić WŁASNE DZIECKO NIE POPIERAM ale nie będę nikomu źle zyczyć jego sprawa i sumienie mnie to nie bedzie gryzło do końca zycia!!! ja jestem mamą aniołkamojemu maleństwu przestało bić serduszko niestety w 7/8tc nie moja wina i do dziś myślę jakbym teraz wyglądała w ciąży a w listopadzie miałabym swojego maluszka... ale właśnia tak jak już ktoś tu napisał nigdy się nie ma tego co bysię chciało Mama aniołka

Ostatnia edycja:
    Gość

na dziecko trzeba byc gotowym. wolalabym miec aborcje i adoptowac w momencie kiedy bede sie czuc gotowa, niz podejmowac pochopne decyzje na podstawie anty- aborcyjnej propagandy 'zabic malenstwo'. Ja uwazam ze embrion to nie jest dziecko. to ze ktoś npzaluje[po] nie jest reprezentacyjne dla calej populacji. jestescie egoistami, ratujac zycie. jestesmy w swiatowej sytuacji gdzie niedlugo nie bedzie wystarczajacej ilosci zywnosci dla wszystkich. wiec moze przestancie ufac instynktowi ktory kaze ratowac wszystko co zywe, a pomyslcie logicznie, ze Wasi potomkowie ummra z glodu jak bedziecie sie plodzic na potege!

Ostatnia edycja:
    Gość

10-09-2009 o 16:15, gość :

Do matek które zabiły swoje dzieci :

Życzę wam aby nigdy w życiu nie mogłybyscie już miec dziecka !!!

Jak sie nie umiecie kochać to się nie kochajcie a nie ... wpadka i trzeba coś z tym zrobić !!!

Wam dałabym to samo arszenik i bye bye bo nie zasługujecie na to by żyć !!!

Jesteś przeciwniczką usuwania to jest twoje zdanie, ale uważam że życzenie komuś takich rzeczy jak ty to nie wolno, kiedys do ciebie to wroci i to z podw. siłą zobaczysz a w tedy będziesz ryczeć i żałować tego złego co innym życzysz... Ty zasługujesz aby życ?? chyba tez nie, bo takie jak ty tez powinni zabic,aby nie było czarownic..!!!
    Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje