Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: dziwne brodawki (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    08.10.2012 01:46:20

witam, obecnie studia i nawał pracy uniemożliwiają mi wizytę u specjalisty dlatego piszę na forum, mam nadzieję że otrzymam jakieś wskazówki.

kilka dni temu zauważyłam u siebie - na wargach sromowych (mniej) i przy wejściu do pochwy dziwne grudki. mój partner stwierdził iż "owe coś" bardziej przypomina brodawki. są to narośle koloru sromu. nie da się ich wycisnąć. niebolące. czasem odczuwam świąd oraz pieczenie. śluz jest bardziej obfity, mleczny, nieciągnący.

wewnątrz chłopak odnalazł kolejną grudkę. jest nieco większa.

dotychczas miałam 2 partnerów. zabezpieczamy się (nie-prezerwatywy)

pragnę dodać iż w sierpniu nie dostałam okresu. we wrześniu był planowo

w internecie ogladałam zdjęcia kłykcin jednakże nie prZYpominają one moich "objawów".

proszę o porady. K.,

Ostatnia edycja: 08.10.2012 01:47:14
  • Ekspert na forum
    08.10.2012 06:49:41

Moim zdaniem mogą to być brodawki / kłykciny. Nie należy sugerować się zdjęciami i lepiej byłoby dać się zbadać lekarzowi. Przyczyną powstania tych wykwitów może być własnie infekcja jednym z wielu serotypów HPV.

T. Markowski - Lekarz Medycyny
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: Problem
    Mam pewien problem. Ostatnio nabawiłam się grzybicy "tam na dole". Używałam...
  • Mam problem Nie wiem od jakiego czasu, ale już dosyć długo, moja warga sromowa...
  • Witam, Ostatnimi czasy odczuwałam pieczenie pochwy, świąd. Zakupiłam...
  • Wątek: Okres 3 dni
    Mam pytanie czy miesiaczka moze trwac 3 dni? Msc temu trwala 6dni a w tym miesiacu trwa 3 doby....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bakterie_istock_000003187348xsmall_cr-W300H200.jpgFot. iStockEkosystem pochwy oraz zaburzenia jego...
    Ekosystem pochwy stanowią wszystkie mikroorganizmy, oraz produkty...
    Twoja sugestia