Witam, chcialabym rozwiac swoje watpliwosci, moze zabrzmi to glupio co teraz napisze, ale...
Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
Temat: Escherichia Coli w moczu (2)
- http://www.forumginekologiczne.pl/forum/escherichia-coli-w-moczu/watek/42913/1.html#p42913http://www.forumginekologiczne.pl/forum/escherichia-coli-w-moczu/watek/42913/1.html Escherichia Coli w moczu
Odebrałam wyniki posiewu moczu i stwierdzono mi obecność Escherichia coli.Czy to groźne? Powinnam się martwić?
Od ok. roku mam problem z drogami moczowymi.Przy cefce strasznie mnie piecze.Te dolegliwości męczą mnie prawie od roku. Czasami mijają po kilku dniach po spożyciu Urinali, Uroseptu i ziół, ale ostatnio stały się tak nieznośne, że nic nie pomaga.Czasami nie mogę przez to spać, budzę się w nocy i piję piwo, po tym jest mi trochę lepiej.Jeszcze zauważyłam, że pomimo spożywania dużej ilości płynów i środków moczopędnych czuje mniejszą potrzebę oddawania moczu.
Wogole skąd ta bakteria mogła mi się wziąć??Czy może być też winna bolowi podczas stosunku?
I jeszcze czuję mniejszą potrzebę oddawania moczu.Ostatnia edycja: - http://www.forumginekologiczne.pl/forum/escherichia-coli-w-moczu/watek/42913/1.html#p226023http://www.forumginekologiczne.pl/forum/escherichia-coli-w-moczu/watek/42913/1.html Escherichia Coli w moczu Gość
Najlepiej to jak najprędzej udaj się do urologa!Prawdopodobnie dostaniesz antybiotyki-to dziadostwo bardzo męczy ale jest uleczalne!---------------A jeżeli chodzi o ból podczas stosunku do radzę po wyleczeniu bakterii iść do ginekologa!
Ostatnia edycja: - Gość
- Czy jest możliwość zajscia w ciążę?
- tradzik, podwyzszone DHEAS
Dzień dobry,Dokuczał mi trądzik na plecach, dekolcie, twarzy oraz nadmierne...
Forum: Kobieta i zdrowie - KamaKam
Kochałam się 6 dni przed okresem i w tym czasie bolą mnie piersi czy zajde w ciaze
- Macica dwurożna
Witam, mam stwierdzone pcos i po badaniu hsg stwierdzono, że posiadam również...