Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1644)

• 19-11-2014 09:56:51

Witam! Też mam mięśniaki i od kilku dni podczytuję forum. Mam mieszane uczucia co do tego leku. Dziś jadę po receptę . Spróbuję, zobaczymy . Będę pisać na bieżąco jak przebiega leczenie . Pozdrawiam Ania.

• 21-11-2014 19:45:11
    Gość 2014-11-18 23:41:53
    mnie tez bola plecy i wszystkie miesnie wiec to chyba normalne
    Natalia

Oprócz bólu pleców mam cały czas problem z zatokami. Bolą też stawy. Kiedyś obudził mnie ból rąk-a dokładniej palce.Kiedy zaczęłam brać esmyę,przyplątało się przeziębienie. Nie mogłam z niego wyjść przez 2 miesiące. Były antybiotyki, miałam problem z uszami i gdy wychodziłam już na prostą,odezwały się zatoki. Zjadłam 2 opakowania leków na zatoki i dziś mogę powiedzieć że jest nieżle do tego co było.Jestem w połowie 3 opakowania. Mam nadzieję że moje gady 3 i 4 cm oraz kilka mniejszych "wzięły na wstrzymanie".
  • 21-11-2014 19:47:55
    Gość 2014-11-21 19:45:11
    Gość 2014-11-18 23:41:53
    mnie tez bola plecy i wszystkie miesnie wiec to chyba normalne
    Natalia

Oprócz bólu pleców mam cały czas problem z zatokami. Bolą też stawy. Kiedyś obudził mnie ból rąk-a dokładniej palce.Kiedy zaczęłam brać esmyę,przyplątało się przeziębienie. Nie mogłam z niego wyjść przez 2 miesiące. Były antybiotyki, miałam problem z uszami i gdy wychodziłam już na prostą,odezwały się zatoki. Zjadłam 2 opakowania leków na zatoki i dziś mogę powiedzieć że jest nieżle do tego co było.Jestem w połowie 3 opakowania. Mam nadzieję że moje gady 3 i 4 cm oraz kilka mniejszych "wzięły na wstrzymanie".

Zapomniałam dodać,że palce bolą mnie cały czas. Raz bardziej raz mniej...
    Aga
  • 21-11-2014 19:51:30

A co po esmya? Jeżeli mięśniaki się zmniejszą, czy lekarze przepisują dalej jakieś leki,hormony? Czy koniec ostatniego opakowania esmya i dalej już nic? Jak to u was wygląda dziewczyny?
    Aga

Zobacz inne dyskusje

• Okres spóźnia mi się już ponad 12 dni. Dodatkowo pojawiła sie u mnie...
  • anerzka
    Witam, mam 30 lat. Od kiedy pamiętam moje miesiączki są regularne jak w zegarku....
  • Wątek: Bol
    Witam Jestem 2 dni po lyzeczkowaniu mam bardzo straszne bole po prawej stronie promieniujace az...
  • W dni płodne uprawiałam z chłopakiem petting. Nie miał wytrysku, wiec sperma...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya07884_mezczyzna_szyja_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCzaszkogardlak (guz okolicy siodła...
    Czaszkogardlak (craniopharyngioma) jest to łagodny...
    Twoja sugestia