Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1556)

• 24 Lipiec 09:54:26

hej ja wzielam trzy opakowania leku esmya miesniak zmniejszyl sie o centymetr ale po odstawieniu leku zaczelam tyc przytylam juz 4 kg mam juz okres drugi pierwszy byl bardzo krotki ostatni byl normalny moj miesniak ma 9,6 cm czekam na zabieg embulizacji

• 24 Lipiec 19:05:12

Ten lek jest przygotowaniem do operacji. Ja miesiąc temu miałam zrobioną operację usunięcia mięśniaka. To nie jest takie straszne, mam 33 lata i lekarka radziła raczej go usunąć. Lek nie daje żadnej gwarancji a boli tylko ok. 3 dni po operacji.

• 26 Lipiec 12:01:46

Witam serdecznie czytam te forum od jakiegoś czasu bo stwierdzono ze mam dwa mięśniaki jeden 3cm a drugi 1.5 cm ..czytając te forum dowiedziałam się o istnieniu leku o którym piszecie .Lek ten pomaga na zmniejszenie mięśniaków.Proszę napiszcie po jaki czasie po stosowaniu tego leku mięśniaki ponownie rosną ...Goska 35

• 29 Lipiec 19:34:07

jednej pomaga innej nie pomaga

• 06 Sierpień 20:00:08

byłam dzisiaj na kontroli skończyłam 3 opakowanie,niestety oswajam się z myślą o operacji, mam 2 mięśniaki ponad 5 cm i prawie8.,nie można powiedzieć,ze leczenie poszło na marne moje mięśnaki są mniej ukrwione i bardziej włókniste,no cóż 4 raz na stół,ale to gdzieś za 3 -4 miesiące bo lek jeszcze działa.pozdrawiam

• niedziela 19:52:05

Gość z 10lipca2014 witam własnie jestem przy koncówce 3 opakowania.skutków ubocznych nie miałam okresu tez nie byłam u lekarza na kontroli w trakcie 2 opakowania mięsniaki sie zmniejszyły u mnie operacja absolutnie wykluczona mam nadzieje ze pozbędę sie tych gadów ewentualnie powtórka kuracji zobaczymy do kontroli za około 2 miesiące jak wszystko wróći do normy napiszę jaki efekt końcowy pozdrawiam samotna

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: Problem
    Mam pewien problem. Ostatnio nabawiłam się grzybicy "tam na dole". Używałam...
  • Od jakiegoś roku sporo razy uprawialam seks analny, od niedawna jakieś niecałe 2...
  • lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • Wątek: Pomocy
    Przedwczoraj rano mialam plamienie i wieczorem dostalam miesiacze wczoraj mialam a dzisiaj...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0208_Image_2637-W300H200.jpgFot. medforumTVT - obecnie najczęściej używaną...
    Nietrzymaniem moczu u kobiet określa się mimowolne,...
    Twoja sugestia