Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1554)

• 24 Lipiec 09:54:26

hej ja wzielam trzy opakowania leku esmya miesniak zmniejszyl sie o centymetr ale po odstawieniu leku zaczelam tyc przytylam juz 4 kg mam juz okres drugi pierwszy byl bardzo krotki ostatni byl normalny moj miesniak ma 9,6 cm czekam na zabieg embulizacji

• 24 Lipiec 19:05:12

Ten lek jest przygotowaniem do operacji. Ja miesiąc temu miałam zrobioną operację usunięcia mięśniaka. To nie jest takie straszne, mam 33 lata i lekarka radziła raczej go usunąć. Lek nie daje żadnej gwarancji a boli tylko ok. 3 dni po operacji.

• sobota 12:01:46

Witam serdecznie czytam te forum od jakiegoś czasu bo stwierdzono ze mam dwa mięśniaki jeden 3cm a drugi 1.5 cm ..czytając te forum dowiedziałam się o istnieniu leku o którym piszecie .Lek ten pomaga na zmniejszenie mięśniaków.Proszę napiszcie po jaki czasie po stosowaniu tego leku mięśniaki ponownie rosną ...Goska 35

• wtorek 19:34:07

jednej pomaga innej nie pomaga

Zobacz inne dyskusje

• arleta.b1
    Witam. Jestem po menopauzie. Od 3-ch lat cierpię z powodu dolegliwości miejsc...
  • Lekarz przepisał mi tabletki Azalia. Są to tabletki jednoskładnikowe więc w...
  • Mam usuniętego prawego jajnika razem z przydatkami,lewy jajnik jest częściowo...
  • od 1,5 roku staramy sie o dziecko, niestety bez rezultatu Mialam zrobione wszyskie badania...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/050906y0044_piersi_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRak sutka
    Jest to najczęstszy nowotwór złośliwy u kobiet. Częstość...
    Twoja sugestia