Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1572)

• przedwczoraj 15:12:24

Mi lek też nie pomógł, mięśniak był 10cm a po tabletkach urósł o 1cm. Skutki uboczne występowały wszystkie wymienione w ulotce. Okres przed miałam obfity teraz dostałam jak krwotok. Porażka wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nie polecam tego leku, ginekolog udaje zdziwionego bo na sympozjum zapewniali go o rewelacyjnych efektach. Esmya to porażka a nie nadzieja!

• wczoraj 18:48:09

Witam
    Lek brałam 3 miesiące, mój mięśniak miał 10 cm, dzisiaj miałam usg mięśniak zmniejszył się o 40%. Ginekolog namawia mnie do kontynuowania kuracji przez kolejne 3 miesiące.Szukam leku w niższej cenie. Będę wdzięczna za informacje gdzie można kupić go taniej.

Zobacz inne dyskusje

• Trzeba pójść do lekarza, przepisze maść lub tabletki clotrimazolum...
  • nkatarzyna30
    Wątek: PROVERA
    Witam dzis lekarz ginekolog przepisal mi provera (kuracja 120 dni) posiadam torbiel na jajniku...
  • Witam, poszukuję ginekologa w Bydgoszczy z zamiłowania i oddania zawodowi....
  • W piatek mam oddac mocz naczczo do badania ale mam miesiaczke a sa potrzebne wyniki na anemie i...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/2008_11_27_4006_cr-W300H200.jpgFot. medforumHirsutyzm
    Jest to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych,...
    Twoja sugestia