Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1556)

• 05.09.2012 09:18:20

Beciak napisz do nas jeszcze gdzies nam ucieklas

• 05.09.2012 21:01:38

bardzo zainteresowało mnie to co napisałaś odnośnie kolejnej serii, czy to oznacza, że brałaś jeszcze raz serie 3 opakowań??? Podobno można tylko przez 3 miesiące?
    Interesuje mnie to, bo ja również, jak już pisałam, zakończyłam serie 3 opakowań i za miesiąc idę na wizytę kontrolną.
    Bea

• 05.09.2012 23:00:28

Bea
    kiedy skończyłaś te 3 opakowania? czy dostałaś już miesiączkę? jak się czujesz?

• 06.09.2012 08:48:21

Bea ja tez kilka pytan napisalam do Beciak,ale przepadla...;(
    Tez nie zabardzo rozumiem to co napisala,a mianowicie poltora roku kuracji?

Maja

• 06.09.2012 10:48:04

BEA czyli po zakonczeniu kuraci idziesz do lekarza dopiero za miesiać nie po zakonczeniu ?

• 06.09.2012 11:38:58

Dziewczyny, ale czego wy nie rozumiecie??? Z tego co napisała BeciaK wynika, że brała udział w badaniach skuteczności leku. Mówiąc bardzo potocznie była czymś w rodzaju królika doświadczalnego przed wypuszczeniem leku na rynek. Miała kilka serii 3-miesięcznych kuracji, pewnie dlatego żeby sprawdzić, czy efekty leczenia można w ten sposób powiększyć. Zapewne okazało się, że najlepsze efekty występują jednak tylko w pierwszych trzech miesiącach, dlatego producent ograniczył stosowanie tego leku dla szerokiego grona pacjentek właśnie do tego okresu. Żeby potem nie było gadania, że taki drogi i nieskuteczny... Proste i banalne... a wy w kółko, że nie rozumiecie, dlaczego brała więcej niż napisane w ulotce...

• 06.09.2012 12:11:17

Ale ty jestes mądra WOW......

• 06.09.2012 16:26:57

No, nie da się ukryć, że jest dużo mądrzejsza od tych co to ciągle "nie rozumieją"

• 06.09.2012 16:58:34

NO TY na pewno zrozumiałas

• 06.09.2012 17:45:14

A ja dalej nie rozumiem,chociaz tak mardrze mapisalas.

To jest twoje rozumowanie a my pytamy sie Dziewczyny ktora brala udzial bezposrednio w badaniach dlaczego poltora roku??

I prosze sie nie wypowiadac za kogos Maja

Zobacz inne dyskusje

• efffka
    Mam taką niecodzienną sytuacje przynajmniej dla mnie. Kilka tygodni temu dostałam...
  • Mam problem Nie wiem od jakiego czasu, ale już dosyć długo, moja warga sromowa...
  • arleta.b1
    Witam. Jestem po menopauzie. Od 3-ch lat cierpię z powodu dolegliwości miejsc...
  • MyNameIs
    Jak w temacie. Mam straszne wzdęcia, jak zjem jakieś bardziej śmieciowe -...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya17518_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNiedostateczne nawilżanie pochwy
    Zaburzenia prawidłowego nawilżania pochwy stwarzające problemy z...
    Twoja sugestia