Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1604)

• 29-10-2014 12:32:41
    Gość 2014-10-21 22:13:49
    Witam Drogie Panie, jestem po zakończeniu kuracji esmeya - trzy opakowania- i po równo po 28 dniach dostałam miesiączkę. Byłam na usg i okazało sie, ze jeszcze mam torbiel a mięśniak przestał rosnąć i zmniejszył sie z dwa mm. Miesiączka niestety dosyć ostra, zwykle miałam tez ostre. Niestety ja już jestem po operacji wycięcia mięśniaków 5 lat temu i nie chciałabym tego drugi raz przechodzić. Stąd decyzja o esmeya. Czy ktoś próbował z drugą serią kuracji esmeya ? Będę wdzięczna za informację.
    Dodam tylko, ze wypadały mi włosy i odczuwam ciagle zmęczenie, ale rownież przy miesniakach bez esmeya - ok 6 lat - odczuwam zmęczenie. Włosy przestały wypadać po kuracji. Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki
  • 29-10-2014 12:41:50

Witam. Drogie Panie ten lek brałam trzy miesiące, po dwóch miałam usg i mięśniak zmniejszył się z, 6cm do 11mm. Jestem zadowolona . Moja Pani doktor powiedziała na samym początku, że jeżeli nie pomoże można kurację powtórzyć. Ale ja mam inny problem, czy któraś z Pań przytyła?, bo ja 4kg,i nie wiem czy to skutek uboczny czy objadałam się. Proszę o wasze opinie. Pozdrawiam

• 29-10-2014 22:25:09

Jak ja bym bardzo chciala aby i u mnie tak wspaniale zadzialal ten lek. Na razie nie probowalam tego leku bo sadzac po wpisach kobiet-rzedko maleja miesniaki . Dlatego kazdy taki wpis jak twoj powyzej wydaje mi se mocno podejrzeny. Przepraszam jezeli jestes faktycznie taka szczesciara a nie osoba ktora,,podbija,,kupno leku

• 29-10-2014 23:23:38

Wydaje mi się,że te 4kg to efekt zatrzymania wody, ja spuchłam jak balon po zakończeniu 3miesięcznej kuracji. Jak tylko dostałam miesiaczkę w ciągu jednego dnia cała woda zeszła, więc poczekaj myslę,że samo zejdzie. No chyba,że podjadałaś ze stresu .
    Natalia

Zobacz inne dyskusje

• Witam. Mam pytanie. Stosunek odbył się 19 września ( piątek ) A w...
  • odkupię duphaston, proszę o kontakt msatola@poczta.onet.pl
  • PunksNotRed
    WitamMam taki problem ponieważ dostałam okres drugi raz w miesiącu. Nigdy...
  • Witam. Mam pytanie. Stosunek odbył się 19 września ( piątek ) A w...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/1821105_kobieta_smutek_rozstanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesUpławy
    Za upławy uważa się nieprawidłową wydzielinę z pochwy,...
    Twoja sugestia