Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1554)

• czwartek 09:54:26

hej ja wzielam trzy opakowania leku esmya miesniak zmniejszyl sie o centymetr ale po odstawieniu leku zaczelam tyc przytylam juz 4 kg mam juz okres drugi pierwszy byl bardzo krotki ostatni byl normalny moj miesniak ma 9,6 cm czekam na zabieg embulizacji

• czwartek 19:05:12

Ten lek jest przygotowaniem do operacji. Ja miesiąc temu miałam zrobioną operację usunięcia mięśniaka. To nie jest takie straszne, mam 33 lata i lekarka radziła raczej go usunąć. Lek nie daje żadnej gwarancji a boli tylko ok. 3 dni po operacji.

• sobota 12:01:46

Witam serdecznie czytam te forum od jakiegoś czasu bo stwierdzono ze mam dwa mięśniaki jeden 3cm a drugi 1.5 cm ..czytając te forum dowiedziałam się o istnieniu leku o którym piszecie .Lek ten pomaga na zmniejszenie mięśniaków.Proszę napiszcie po jaki czasie po stosowaniu tego leku mięśniaki ponownie rosną ...Goska 35

• wczoraj 19:34:07

jednej pomaga innej nie pomaga

Zobacz inne dyskusje

• Dzień dobry, pragnę prosić o opinię bardziej doświadczone osoby....
  • aga5523
    Wątek: arthrotec
    chiałabym przestrzec dziewczyny przed tym świństwem moja znajoma po tym...
  • mielecka
    Szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu. Doradziłybyście mi kogoś? Najlepiej,...
  • Zaczne od tego, ze mam 21 lat i niestety mimo 3 zmian tabletek czułam sie nienajlepiej,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069164_kobieta_opryszczka_usta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOpryszczka narządów płciowych
    Zakażenie wirusem opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2, Herpes...
    Twoja sugestia