Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( (1593)

• 21-10-2014 22:51:16

Wydaje mi sie, że z przerwą. W ulotce jest,że najpóźniej podczas drugiej miesiączki . Brakuje badań dot skutków długotrwałego leczenia i nie zalecają więcej niż dwie serie .

• 22-10-2014 10:48:11

Witam
    Za tydzień zacznę 4 opakowanie Esmea. do tej pory moje dwa mięsniaki zmniejszyły się o około 40%. Mój lekarz nie zalacił mi brania leku z przerwą. Pozdrawiam Aga

• 24-10-2014 00:10:10
    Gość 2014-10-21 15:08:11
    ESMYA JEST BEZNADZIEJNA NIE WARTO WYDAWAC KASY BO I TAK NIE POMOZE,SMIESZY MNIE WPIS POWYZEJ ZE Z TEGO CO WIEJ DA SIE GO USUNĄC,PO CO CHODZIC DO LEKARZY,PANI NIE WIDZIAŁA MIESNIAKA ALE Z TEGO CO WIE MOZNA GO USUNĄC .

Pisze z tego co wiem ponieważ miałam usniete 16 miesniakow metoda histeroskopi po kuracji emsya wiec wiem z czym mówię. Trzeba tylko mieć lekarza który się tego podejmie. Ale bardzo się ciesze ze Panią to rozbawilo
    Natalia

Zobacz inne dyskusje

• Witam, Od ponad roku borykam się z nieustannymi zapaleniami. W ostatnim posiewie...
  • Wątek: brak okresu
    Pewnie nie jestem pierwszą która pisze o tym. Okres spóźnia mi się...
  • zawiedziona82
    Witam, wiem nie jestem z nowym wątkiem, ale z tematem bardzo nurtującym i...
  • Ja tez zazylam arthrotec 3 lata i 9 miesiecy temu i co tez mialam ciezka sytuacje nie powiodlo...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya07884_mezczyzna_szyja_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCzaszkogardlak (guz okolicy siodła...
    Czaszkogardlak (craniopharyngioma) jest to łagodny...
    Twoja sugestia