Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Fluomizin + brak okresu + tabletki antykoncepcyjne (3)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    20-07-2013 18:15:08

Witam

Po ostatniej wizycie u ginekologa przepisano mi tabletki dopochwowe Fluomizin na 6 dni. Zużyłam je poprawnie, zaobserwowałam również znaczną poprawę w swoim stanie zdrowia. Przyjmuję również tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini, aktualnie kończę drugie opakowanie. Jestem już na 4 tabletce placebo, a okres nie pojawia się. Przebywam aktualnie nad morzem, także dochodzi jeszcze zmiana klimatu. Od ostatniej miesiączki współżyłam z mężczyzną, ale jesteśmy bardzo ostrożni i zabezpieczamy się tabletkami oraz prezerwatywami, stosunek miał miejsce kilka dni po zakończeniu miesiączki, więc szanse na zajście w ciążę są małe. Czy te wszystkie okoliczności, które opisałam mają wpływ na brak okresu? Bardzo się niepokoję. Proszę o odpowiedź.

• Ekspert na forum
    21-07-2013 09:14:11

Krwawienie z odstawienia ma wystąpić w przerwie 7 - dniowej, tak więc brak okresu przy 4 tabletce placebo to jeszcze nie patologia.
    Moim zdaniem proszę zaczekać do 7 dnia, w razie braku okresu dobrze byłoby skontrolować się u ginekologa.

T.Markowski - lekarz
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

• 19-09-2014 12:19:12

czy fluomizin powinien sie rozpuscic

Zobacz inne dyskusje

• anna_konieczna
    Wątek: BONADEA
    Witam! Ostatnio Pani Doktor przepisała mi tabletki, które mają mi pomóc...
  • anna_konieczna
    Witam! Czy kobiety, które nie rodziły mogą stosować wkładki...
  • lola22
    Mam problem z bolącym pecherzem. W domu tylko mam tabletki Urinal, od ponad 2 lat biore...
  • Zawodniczka123
    Wątek: Pomocy!!
    Mam sprawę, zaczęłam bardzo mocno trenować, zmienił ogólnie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0047901_kobieta_wlosy_radosc_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWywiad z Panią Prof. dr hab. n. med....
    Medforum: W Polsce na przestrzeni kilku lat obserwujemy stopniowo...
    Twoja sugestia