Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Fluomizin - czy ktoś stosował? (3)

• 17-06-2012 14:54:21

Witam, byłam u lekarza ginekologa, który stwierdził stan zapalny. Otrzymałam globulki dopochwowe na 6 dni - Fluomizin. Nigdy wcześniej o tym leku nie słyszałam. Czy ktoś ma z nim doświadczenia. Dodatkowo mam stosować krem Pimafucort i probiotyk LaciBios femine.

• 20-06-2012 11:09:32

ja myslalam ze to na poczatku flukonazol ktory bralam kilka razy ale to byly tabletki doustne a nie dopochwowe i na grzybice a tutaj patrze ze na bakteroe gram plus i minus wiec nie pomoge. ale ten krem sterydowy i lacibios tez mialam i oba dzialaja super tylko wiem, ze kremu nie mozna dlugo stosowac

• 02-12-2012 10:28:08
    Gość 2012-06-17 14:54:21 Witam, byłam u lekarza ginekologa, który stwierdził stan zapalny. Otrzymałam globulki dopochwowe na 6 dni - Fluomizin. Nigdy wcześniej o tym leku nie słyszałam. Czy ktoś ma z nim doświadczenia. Dodatkowo mam stosować krem Pimafucort i probiotyk LaciBios femine.

Zobacz inne dyskusje

• Dzień dobry. Biorę tabletki antykoncepcyjne ponad 4 lata I teraz chce się...
  • Anastazja75
    Witam wszystkichTydzień temu miałam zrobioną Elektroreseksja szyjki macicy(...
  • Witam w poniedzialek o godzinie 13stej chlopak nie zdarzyl wycignac ze mnie swojego penisa ale...
  • Witam. Mam 17 lat i chodzę do ginekologa od jakiegoś czasu. Moj chłopak wchodzi...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya07884_mezczyzna_szyja_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCzaszkogardlak (guz okolicy siodła...
    Czaszkogardlak (craniopharyngioma) jest to łagodny...
    Twoja sugestia