Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Fluomizin - czy ktoś stosował? (3)

• 17.06.2012 14:54:21

Witam, byłam u lekarza ginekologa, który stwierdził stan zapalny. Otrzymałam globulki dopochwowe na 6 dni - Fluomizin. Nigdy wcześniej o tym leku nie słyszałam. Czy ktoś ma z nim doświadczenia. Dodatkowo mam stosować krem Pimafucort i probiotyk LaciBios femine.

• 20.06.2012 11:09:32

ja myslalam ze to na poczatku flukonazol ktory bralam kilka razy ale to byly tabletki doustne a nie dopochwowe i na grzybice a tutaj patrze ze na bakteroe gram plus i minus wiec nie pomoge. ale ten krem sterydowy i lacibios tez mialam i oba dzialaja super tylko wiem, ze kremu nie mozna dlugo stosowac

• 02.12.2012 10:28:08
    Gość 2012-06-17 14:54:21 Witam, byłam u lekarza ginekologa, który stwierdził stan zapalny. Otrzymałam globulki dopochwowe na 6 dni - Fluomizin. Nigdy wcześniej o tym leku nie słyszałam. Czy ktoś ma z nim doświadczenia. Dodatkowo mam stosować krem Pimafucort i probiotyk LaciBios femine.

Zobacz inne dyskusje

• jojobeybi
    Przeczytaj komentowaną treść: Mięśniaki macicy u kobietja...
  • Pierwszy raz miałam w sumie ok tygodnia temu, zabezpieczyliśmy się, nic się...
  • magda2405
    Witam. Jestem w 22 tygodniu ciąży. Od początku odczuwałam uporczywe...
  • crazy12
    Dzien dobry.Pisze, poniewaz mam problem, a mianowicie ostatnia miesiaczke mialam 15 sierpnia....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_miarka_panthermedia_a11530137_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockWstydliwe i przemilczane kłopoty...
    „Powinno poświęcać się więcej uwagi takim problemom...
    Twoja sugestia