Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: galaretowata sperma (1)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    27-07-2007 20:22:00

Witam. Wiem ze to kobiece forum ale moze ktos mi pomoze. Troche sie krepuje isc z tym do lekarza wiec najpierw sprobuje tu.

Kiedys moja sperma miala normalna konsystencje. Od dluzszego czasu zaczalem zauwazac w niej jakby kawalki przezroczysto-zoltej galaretki. Cos jakby zastygly, lepki mocz. Na poczatku zdazalo sie to tylko jesli mialem kilkudniowa przerwe w wytryskach ale potem juz nawet podczas codziennych "zabaw" znajdowalem ta galaretke. Chodzi o to ze ostatnio jest jej coraz wiecej w nasieniu i praktycznie wiekszosc mojej "amunicji" zajmuje ta dziwna substancja. Podczas samego wytrysku czuje jak to ze mnie wystrzeliwuje jak jakis korek. Co to jest? Czy to niebezpieczne?

Ostatnia edycja: 27-07-2007 20:22:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• zosiasamosia1234
    Witam. Od tygodnia spóźnia mi się okres. Ciąża mogła by być...
  • sznaucerek
    Witam mam 16 lat, moje miesiączki są jeszcze nieregularne. Trzy miesiące temu...
  • moncia6216
    Witam,Seks uprawiałam 4,5 miesiąca temu i wtedy to był mój pierwszy raz....
  • sensations69
    Witam serdecznie,szukam porady, bo biję się z myślami od kilku dni....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon109090_kobieta_badanie_usg_lekarz_dziecko_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZabiegi diagnostyczne wykorzystywane...
    Większość z zabiegów diagnostycznych stosowanych w...
    Twoja sugestia