Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: galaretowata sperma (1)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    27-07-2007 20:22:00

Witam. Wiem ze to kobiece forum ale moze ktos mi pomoze. Troche sie krepuje isc z tym do lekarza wiec najpierw sprobuje tu.

Kiedys moja sperma miala normalna konsystencje. Od dluzszego czasu zaczalem zauwazac w niej jakby kawalki przezroczysto-zoltej galaretki. Cos jakby zastygly, lepki mocz. Na poczatku zdazalo sie to tylko jesli mialem kilkudniowa przerwe w wytryskach ale potem juz nawet podczas codziennych "zabaw" znajdowalem ta galaretke. Chodzi o to ze ostatnio jest jej coraz wiecej w nasieniu i praktycznie wiekszosc mojej "amunicji" zajmuje ta dziwna substancja. Podczas samego wytrysku czuje jak to ze mnie wystrzeliwuje jak jakis korek. Co to jest? Czy to niebezpieczne?

Ostatnia edycja: 27-07-2007 20:22:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Nataliaaa11
    Mam pytanie, byłam u ginekologa zadawałam mu pytania dotyczace owulacji widząc...
  • dagam87
    Jestem w 31tc. To moja pierwsza ciaza. Mieszkam w UK, moja ciaza przeziebiona wrecz ksiazkowo,...
  • magdalenka30
    Wątek: ciaza
    Witam ....słyszałam ze Jeśli po seksie zakończonym wytryskiem kobieta...
  • dzasti24
    Witam, bardzo proszę o pomoc.Po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych w czerwcu...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069164_kobieta_opryszczka_usta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOpryszczka wargowa w ciąży
    Zakażenie wirusem opryszczki zwykłej typu 1 (HSV-1, Herpes labialis)
    Twoja sugestia