Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: GLOBULKI CLOTRIMAZOLUM, STAN ZAPALNY, GRZYBICA A STOSUNKI?? (17)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    02-03-2009 19:36:00

Od jakiegoś czasu zażywam globulki Clotrimazolum (kończę drugie opakowanie). (wcześniej wkładałam do pochwy tabletki METRONIDAZOL- lekarz zdiagnozował nadżerkę) Gdy kończyłam przyjmować pierwsze 6 tabletek Clotrimazolu dolegliwości chorobowe ustąpiły i mój ginekolog mógł przeprowadzić cytologię, przepisał mi też kolejne ich opakowanie. Zdołałam przyjąć jedną z globulek, bo wystąpił okres i musiałam przerwać ich stosowanie, dzień po okresie (dwa dni temu) próbowałam współżyć, ale tak, jak wcześniej podczas stosunku odczuwałam ból (pieczenie) - tak było i tym razem(( nie nastąpiła pod tym względem żadna poprawa. Na dodatek kończę to opakowanie Clotrimazolu a pieczenie w pochwie powróciło lekarz może mnie przyjąć dopiero w przyszłym tygodniu czy stan chorobowy da się kiedyś wyleczyć na tyle, że stosunki staną się bezbolesne???? co może być przyczyną tego pieczenia??? Jak długo mam jeszcze unikać współżycia ? Proszę o pomoc, bo nie wiem, co się dzieje i jak długo to będzie trwać. Mam wrażenie, że już zawsze będę sie z tym męczyć( Czy któraś z Was miała podobny problem ??

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i z góry dziękuję za odpowiedzi

Ostatnia edycja: 02-03-2009 19:36:00

KWIATUSZEK_0077

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    02-03-2009 19:52:00

A twój partner przeszedł również kuracje?Powinien![addsig]

Ostatnia edycja: 02-03-2009 19:52:00
    Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
  • Początkująca
    02-03-2009 19:59:00

Nie, ale wcześniej uprawialiśmy seks stosując prezerwatywę (miało to miejsce kilkakrotnie), bo dopiero niedawno rozpoczęłam współżycie... On już miał jedną partnerkę, więc nie wiem... (

Ostatnia edycja: 02-03-2009 19:59:00

KWIATUSZEK_0077

• 20-07-2009 13:52:00

Żeby całkowicie wyleczyć się z objawów zarówno Ty i jak Twój Partner musicie podjąć wspólne leczenie, gdyż w przeciwnym razie mimo tego że Ty zostałaś wyleczona ona nadal będzie Cię zarażał. Mężczyźni dostają leki doustne np. metronidazol lub maść. Powodzenia

Ostatnia edycja: 20-07-2009 13:52:00
  • Początkująca
    20-07-2009 19:34:00

Podczas leczenia nie wolno współżyć,gdyż przenosimy w ten sposób chorobę na partnera,także trzeba się wstrzymać do końca leczenia.Podczas grzybicy pochwy partner nie musi przechodzić leczenia,gdyż stan zapalny nie utrzymuje się u mężczyzny.Ja miałam takie problemy z tym,że masakra,ale mój ginekolog mówił mi że partner nie musi przechodzić leczenia,tylko nie mamy współżyć,no i po leczeniu najlepiej wszystko poprać itd,ręczniki,piżamy,pościel itd,ja miałam takie zalecenia od mojego gina.

Ostatnia edycja: 20-07-2009 19:34:00

Gosia

• Reklama

• Początkująca
    20-07-2009 19:34:00

Podczas leczenia nie wolno współżyć,gdyż przenosimy w ten sposób chorobę na partnera,także trzeba się wstrzymać do końca leczenia.Podczas grzybicy pochwy partner nie musi przechodzić leczenia,gdyż stan zapalny nie utrzymuje się u mężczyzny.Ja miałam takie problemy z tym,że masakra,ale mój ginekolog mówił mi że partner nie musi przechodzić leczenia,tylko nie mamy współżyć,no i po leczeniu najlepiej wszystko poprać itd,ręczniki,piżamy,pościel itd,ja miałam takie zalecenia od mojego gina.

Ostatnia edycja: 20-07-2009 19:34:00

Gosia

• 06-10-2009 09:20:05

Potrzebuje pomocy!!! strasznie mnie swędzi w okolicach intymnych! Czy clotrimazolum globulki sprzedaje sie na receptę? żeby dostać sie do mojego lekarza musiała bym czekać 2miesiące zresztą do wszystkich lekarzy tak jest! Pomóżcie dłużej nie wytrzymam!Prosze o porade!

• 06-10-2009 15:01:51

leków w aptece bez recepty na te dolrgliwości jest kilka,ALBOTHYL jest najlepszy, ale kosztuje ok 35 zł, po zatym są globulki propolisowe i clotrimazolum, oraz probiotyki- też drogie ok 30 zł

• 07-10-2009 10:58:19

CO??!! Lacinios femina u mnie 18 zlotych kosztuje a to najlepszy probiotyk! Jakie 3 dychy?! Albothyl to dla mnie jeden z gorszych srodkow jakie znam i nie polecam. Juz lepiej po prostu mascia Clotrimazolum sie smarowac...

• 19-07-2010 19:12:00

Witam! Podobno mam grzybicze zapalenie pochwy, tak twierdzi moja pani ginekolog. Brałam globulki pimafucin i nawet nie miałam problemu z ich zaaplikowaniem, ale to nie przeszło i teraz mam clotrimazolum dopochwowo. Wzięłam dopiero dwie, ale z tymi to mam problem. Kiedy zakładałam globulkę pierwszy raz musiałam skropić ją trochę wodą, bo nie mogłam jej wsadzić. Kiedy już ją wsadziłam w środku zaczęło mnie masakryczne piec, jednak po kilkunastu minutach to ustąpiło. Drugiej globulki nie mogłam założyć nawet po zwilżeniu wodą, jakimś jednak cudem ją włożyłam, nie za głęboko niestety bo nie dałam rady. I wtedy zaczęło mnie piec na zewnątrz a nie w środku. Nie wiem czy mam dalej je brać? Czy może powinnam odstawić?Poza tym teraz mnie boli kiedy ją wkładam i nie dam rady włożyć jej głęboko. Dziwi mnie jeszcze to, że przy zakładaniu pimafucin na drugi dzień rozpuszczona globulka wypływała w dużych ilościach, clotrimazolum natomiast prawie wcale. A co jeśli ona się nie rozpuściła do końca i na dodatek nie wypadła? Błagam o pomoc!

Zobacz inne dyskusje

• Po to tak właściwie, do samego pobierania cytologii, ginekolodzy używają...
  • Witam!Mam następujący problem. Od ponad roku brałam tabletki anty, z okresem...
  • Wątek: Ciąża
    Mój chłopak dotykał swojego członka przez majtki a potem wziął...
  • Empatia17
    Wspieramy Twoje zdrowie, być mogła cieszyć się z bycia kobietą…...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bol_brzucha_problemy_z_trawieniem_panthermedia_a6271684_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockZespół bólowy miednicy mniejszej.
    Mianem PID (pelvic inflammatory disease) określa się...
    Twoja sugestia