Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: goraczka i bóle brzucha podczas ciazy (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07-11-2004 14:00:00

Jestem w 10 tygodniu ciazy wystapila u mnie temperatura 38,3 bole i klucia z prawej strony brzucha. Temperatura utrzymywala sie przez popoludnie i noc i wachala sie od 37,5 do 38,3 wzielam 2 lyzeczki syropu Pyrosal w odstepie 3 godzin . Jakie sa zagrozenia dla ciazy i czym to moze byc spowodowane.Prosze o pilna odpowiedz poniewaz klucia nie ustapily !!! [addsig]

Ostatnia edycja: 07-11-2004 14:00:00

Kasia

• 07-11-2004 14:36:00

Kochana Kasiu nie mozna takich objawów lekcewarzyc ja bym pojechala na twoim miejscu do szpitala niech tam sprawdza co sie dzieje. Temperatura podczas ciazy jest niebezpiecza dla zycia pladu wiec jedz do szpitala moze sie okazac ze to nic powaznego niemniej jednak lepiej nie ryzykowac bo chodz przeciez o zycie towjego dziecka.Ja ci powiem ze gdy bylam w ciazy przeziebilam sie mialat temp: 37,6 i nie wiem czy to przez to ale w konsekwencji PORONILAM w 9 tyg a bylo to niedawno bo 22 dni temu. Wiec nie zwlekaj i zycze ci powodzienia caluje papapap!!!

Ostatnia edycja: 07-11-2004 14:36:00

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: escapelle
    Witam w poniedzialek o godzinie 13stej chlopak nie zdarzyl wycignac ze mnie swojego pebisa ale...
  • Witam !Ostatnio ze swoją dziewczyną uprawialiśmy seks oralny. Miała okres,...
  • zapytania
    Wątek: cytologia
    Witam, w kwietniu miałam robioną cytologie wyszła II pap i infekcja, brałam...
  • Czy tabletki anty wplywaja na podstawowe wyniki badan krwi + TSH + badania krwi na wykrycie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/prf07319_kobieta_starosc_babcia_usmiech_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesInfekcje układu moczowego w okresie...
    Uważa się, że 80%-90% kobiet z prawidłową anatomiczną budową...
    Twoja sugestia