Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Gynoxin-czy ma skutki uboczne??? (2)

  • 15-01-2007 11:53:00

    2 dni temu zastosowałam globulke Gynoxin 600 i dzisiaj zauważyłam jakieś dziwne krwawienie! Zastanawiam się czy może ono być wywołane przez ten lek, czy nie ma tekiej możliwości. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest coś poważnego (dodam że okres to napewno nie jest, stosuje tabletki i wiem ze to jeszcze nie czas) Proszę o odpowiedzi czy tego typu globulki mogą wywołać krwawienie.

    Ostatnia edycja: 15-01-2007 11:53:00
  • 20-09-2013 10:04:23
    Gość 2007-01-15 11:53:00 2 dni temu zastosowałam globulke Gynoxin 600 i dzisiaj zauważyłam jakieś dziwne krwawienie! Zastanawiam się czy może ono być wywołane przez ten lek, czy nie ma tekiej możliwości. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest coś poważnego (dodam że okres to napewno nie jest, stosuje tabletki i wiem ze to jeszcze nie czas) Proszę o odpowiedzi czy tego typu globulki mogą wywołać krwawienie.

Zobacz inne dyskusje

  • Witam mam problem okres mi sie spóznia juz 2 miesiące, niewiem dlaczego stosunek...
  • benjaminka
    Witam,biore w tej chwili Vibin jako antykoncepcja. Koncza mi sie tabletki a przebywam poza...
  • AuriGie
    Witam chcialam opowiedziec wam o moim doswiadczeniu z ginekolog. We wtorek bylam u pani...
  • Ponad 3 lata temu podczas porodu mego dziecka doszło do tragicznego w skutkach "wypadku"...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069164_kobieta_opryszczka_usta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOpryszczka narządów płciowych
    Zakażenie wirusem opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2, Herpes...
    Twoja sugestia