Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Gynoxin-czy ma skutki uboczne??? (2)

• 15-01-2007 11:53:00

2 dni temu zastosowałam globulke Gynoxin 600 i dzisiaj zauważyłam jakieś dziwne krwawienie! Zastanawiam się czy może ono być wywołane przez ten lek, czy nie ma tekiej możliwości. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest coś poważnego (dodam że okres to napewno nie jest, stosuje tabletki i wiem ze to jeszcze nie czas) Proszę o odpowiedzi czy tego typu globulki mogą wywołać krwawienie.

Ostatnia edycja: 15-01-2007 11:53:00
  • Reklama

• 20-09-2013 10:04:23
    Gość 2007-01-15 11:53:00 2 dni temu zastosowałam globulke Gynoxin 600 i dzisiaj zauważyłam jakieś dziwne krwawienie! Zastanawiam się czy może ono być wywołane przez ten lek, czy nie ma tekiej możliwości. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest coś poważnego (dodam że okres to napewno nie jest, stosuje tabletki i wiem ze to jeszcze nie czas) Proszę o odpowiedzi czy tego typu globulki mogą wywołać krwawienie.

Zobacz inne dyskusje

• Odebralam dzis wyniki poziomu hormonów we krwi:Fsh 4.54Lh 2.30Prolaktyna 12.37mam 18...
  • Wątek: lov
    Mam pytanie . Czy sa to objawy bezplodnosci jezeli uprawialam sex podczas dni plodnych...
  • Witam. Chciałam przesunąć sobie okresbrałam antykoncepcje-atywie ....
  • samanthabels
    Hej, postaram sie szybko strescicBralam antykoncepcje praktycznie 2 lata, zerwalam z chlopakiem...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0208_Image_2637-W300H200.jpgFot. medforumTVT - obecnie najczęściej używaną...
    Nietrzymaniem moczu u kobiet określa się mimowolne,...
    Twoja sugestia