Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Gynoxin-czy ma skutki uboczne??? (2)

  • Gynoxin-czy ma skutki uboczne???
    15-01-2007 11:53:00

    2 dni temu zastosowałam globulke Gynoxin 600 i dzisiaj zauważyłam jakieś dziwne krwawienie! Zastanawiam się czy może ono być wywołane przez ten lek, czy nie ma tekiej możliwości. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest coś poważnego (dodam że okres to napewno nie jest, stosuje tabletki i wiem ze to jeszcze nie czas) Proszę o odpowiedzi czy tego typu globulki mogą wywołać krwawienie.

    Ostatnia edycja: 15-01-2007 11:53:00
  • Reklama

  • Gynoxin-czy ma skutki uboczne???
    20-09-2013 10:04:23
    Gość 2007-01-15 11:53:00 2 dni temu zastosowałam globulke Gynoxin 600 i dzisiaj zauważyłam jakieś dziwne krwawienie! Zastanawiam się czy może ono być wywołane przez ten lek, czy nie ma tekiej możliwości. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest coś poważnego (dodam że okres to napewno nie jest, stosuje tabletki i wiem ze to jeszcze nie czas) Proszę o odpowiedzi czy tego typu globulki mogą wywołać krwawienie.
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

  • Castagus Witam, od miesiąca stosuję Castagnus, podejrzewam ciążę, czy tabletki...
  • Wytrysk na zewnątrz,a ryzyko ciazy. Dzień dobry.Ostatnią miesiączke dostałam 12 maja i trwała ona 5 dni....
  • pomocy, brak okresu hej dziewczyny, mam problem.. postanowilam sobie zrobicc przewe w braniu diane 35 od marca,...
  • wyniki cytologi, jestem przerazona 1. Stwierdzono obecnosc nieprawidlowych komorek nablonkowych2. Inne nienowotworowe: stan...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/MYA08325_zadowolonie_u%C5%9Bmiech_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWysiłkowe nietrzymanie moczu jako...
    Autor badania dr. Cohen (Miller School of Medicine, University of...
    Twoja sugestia