Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Harmonet (2795)

  • 25.03.2012 00:02:10
    Gość 2010-12-29 15:31:09 Posiadam 3 opakowania haramonetu na sprzedaż zainteresowanych proszę o kontakt 2356926


    aaaaaa no mozna, jak ktoś ma małe piersi i fajnego faceta, który przywróci libido na właściwe miejsce
  • 25.03.2012 00:03:53
    Gość 2010-10-15 10:51:17 Biorę harmonet i piersi powiekszyły mi się tak, że zaauważyłam rozstępy na nich Jestem zalamana
    Po za tym w ogóle nie mam ochoty na seks...
    i cera mi sie poprawia....
    I to wszystko poza tym jest wszystko ok, ale jak można byc zadowolonym po takich skutkach?


    aaaaaaaaaaa nooo można być zadowolonym, jeżeli ktoś ma małe piersi i mu urosną - to tylko się cieszyć ) A upadłe libido może podnieść tlyko facet, który nas podnieca, nasz partner
  • 26.10.2012 10:39:43

    na zakrzepicę polecam stosować rezonator biofotonowy, miałam z tym problemy właśnie po stosowaniu tabletek, miałam bardzo tkliwe ręce, leki mi nie pomagały, dopiero po zastosowaniu rezonatora bóle zaczęły mi przechodzić.

  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    26.10.2012 10:47:30

    Ja stosowałam harmonet dwa lata - nie był to najlepszy wybór, ale po każdych innych tabletakach czułam się jeszcze gorzej. Plus za możliwość dokładnego okreslenia daty miesiączki, nawet do do pory dnia.

  • 22.11.2012 09:39:18
    Gość 2007-06-29 14:52:00 witam!!! mam pewien problem, gdyz jestem w trakcie mojego pierwszego opakowania harmonetu i nie dostyc ze mialam dluzszy okres niz zwykle to teraz jest juz 9ty dziej a ja wciaz mam z tym problem.od kilku dni mam taki niby okres ale zamiast krwi zauwazam dziwny, gesty prawie czarny śluz. slyszalam o roznych plamieniach podczas zazywania pierwszych tabletek ale czy to mozna nazwac plamieniem??? prosze o szybka odpowiedz bo zaczynam sie bardzo martwic.


    No właśnie, długo to trwało? Byłaś z tym u lekarza?

Zobacz inne dyskusje

  • doris3434
    jak już wspominałam mam od kilku lat ten problem.za każdym razem wykrywają...
  • Czy przez masturbacje pocieranie mozna zajsc w ciaze blagam o pomoc ostatnio sie masturbowalam...
  • Jakiś czas temu zauważyłam że mam 3 wargi sromowe mniejsze. Przynajmniej tak...
  • Wątek: Pomocy
    Przedwczoraj rano mialam plamienie i wieczorem dostalam miesiacze wczoraj mialam a dzisiaj...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/050906y0044_piersi_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRak sutka
    Jest to najczęstszy nowotwór złośliwy u kobiet. Częstość...
    Twoja sugestia