Serwisy Medforum
Reklama
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Harmonet (2795)

  • Harmonet
    24-02-2009 14:30:00

    To na górze, to ja MIMI

    Ostatnia edycja: 24-02-2009 14:30:00
  • Harmonet
    24-02-2009 17:11:00

    okres nadszedł- czekałam na to jak na zbawienie chociaż dziwne bo w niedziele wziełam ostatnia tabletke... w kazdym badz razie jestem spokojna)

    Lenka

    Ostatnia edycja: 24-02-2009 17:11:00
  • Harmonet
    24-02-2009 18:02:00

    Lenka, co w tym dziwnego? ja po 2 dniach od ostatniej tabletki zawsze dostaje cieszę się razem z Tobą



    Wiewiórka, robie tak samo raczej prezerwatywa mi nie przeszkadza



    Sheila

    Ostatnia edycja: 24-02-2009 18:02:00
  • Harmonet
    24-02-2009 21:54:00

    dla mnie dziwne bo ja zawsze dostaje w 4 dniu albo w 5. Ja teraz też zastosuje polączenie tabletki + prezerwatywa (lepiej być przezornym) Dzieki za wsparcie

    Lenka

    Ostatnia edycja: 24-02-2009 21:54:00
  • Harmonet
    24-02-2009 22:12:00

    u mnie z tym krwawieniem od początku jest tak ze dostaje po 2 dniach;p

    a co do tych prezerwatyw różnica jest ale mi nie przeszkadza seks i tak jest cudowny z czy bez! a zawsze bezpieczniej mimo wszystko z prezerwatywą!

    Wiewiórka

    Ostatnia edycja: 24-02-2009 22:12:00
  • Reklama
  • Harmonet
    25-02-2009 22:10:00

    to raczej kwestia podejścia



    Sheila

    Ostatnia edycja: 25-02-2009 22:10:00
  • Harmonet
    25-02-2009 23:51:00

    Przepraszam, czytałam dziś nie jedno forum i już nie mam siły szukać i czytać. Nigdzie nie znalazłam tematu, (wiem może był już poruszany, więc z gory przepraszam jeśli powtarzam) ale biorę proszki antykoncepcyjne od roku i 7miesięcy. Boję się efektów ubocznych jakie mogą wystąpić w przyszłości gdybym chciała zajść w ciążę. Koleżanki mi opowiadają że powinno się zrobić przerwe w trakcie brania tabletek a ginekolog powtarza że tak było kiedyś a teraz są inne, lepsze tabletki w których nie trzeba robić przerw. Boję się niepłodności, czy choroby dziecka, czy innych tego typu problemów. Chciałabym wiedzieć czy takie problemy mogą wystapic, czy ginekolog słusznie mnie zapewnia że moge brać tabletki ile czasu chcę i nie będzie problemów z ciąża? Drugie pytanie to takie że jeśli bym przerwała brać proszki to na jaki okres czasu mogę najkrócej, czy jest możliwe miesiąc nie brać i po miesiącu powrócić do tabletek, jeśli bym jednak obawiała się być bez zabezpieczenia? Bo bądz co bądz branie tabletek zapewnia komfort psychiczny że zajście w ciąże w najbliższym czasie mi nie grozi.

    Ostatnia edycja: 25-02-2009 23:51:00
  • Harmonet
    26-02-2009 06:30:00

    Ginekolog ma racje. Kiedys tabletki antykoncepcyjne całkowicie "pozbawiały" kobiet okresu. A wtedy co dziwne, kobiety nie czuły sie komfortowo. Dlatego teraz tabletki pozwalają nam "przezyć" krwawienie z odstawienia, ktore zastepuje nam okres (jak widac wszystko lezy w psychice kobiety, brak okresu... i juz stres). Teraz ta co miesieczna przerwa wystarcza, poza tym tabletki są stosunkowo z niedużą dawką hormonów (nie wiem co bierzesz).



    Co do dlugości przerwy... no cóż, ja bym nie odstawiała tabletek tylko na miesiąc żeby zaraz do nich wrócić, bo po co aż tak "mącić" w organizmie?



    Pozdrawiam



    Sheila

    Ostatnia edycja: 26-02-2009 06:30:00
  • Harmonet
    26-02-2009 08:05:00

    poza tym najważniejszy luz,po co tabl. i dodatkowo prezerwatywa? to się mija z celem!!albo bierzemy i trujemy się tabletkami albo psujemy atmosferę i nakładamy prezerwatywę"cytat"

    zgadzam się z tą opinią-po co brać tabl. i prezerwatywę używać?skoro tobie i facetowi nie przeszkadza guma to po co się truć tabletkami? bezsens!!!

    z waszych wypowiedzi widać,że jesteście młodymi nastolatkami krótko bierzecie po co truć organizmy,wydawać pieniądze?

    Ostatnia edycja: 26-02-2009 08:05:00
  • Harmonet
    26-02-2009 08:10:00

    no tak mi mój ginekolog tak samo powiedział na temat przerw,że wystarczy ta 7-dniowa,jakaś krótka nie daje żadnego efektu,a jeszcze większy stres,bo organizm jest rozstrojony



    KAJA

    Sheila czy Ty jesteś może jakaś położna,ginekologiem czy czymś w tym rodzaju?przepraszam za pytanie,ale widzę czesto Twoje wypowiedzi, z tego co piszesz, to chyba krótko bierzesz....

    Ostatnia edycja: 26-02-2009 08:10:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

  • zdenerwowana1111
    xxx Witam, mam pewien problem, mam mdłości od 2 dni, powiększone piersi, bolały...
  • czy można zajść w ciążę przez spodnie?xd Jedna strona ma majtki a druga ma spodnie i majtki i dojdzie do wytrysku czy plemniki mogą...
  • Dziwna narośl na łechtaczce i żołędzi Bardzo proszę o pomoc w diagnozie, ponieważ aktualnie przebywam zagranicą i nie...
  • Stosunek a po nim nagła miesiaczka Witam. Może zacznę od tego, ze nie miesiaczkuje regularnie. Raz to u mnie 28 dni, raz...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/0050_08-02-29_0004-W300H200.jpgFot. medforumRak pochwy – informacje dla pacjentek
    Rak pochwy jest jednym z najrzadziej występujących...