Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: hemoroidy przed porodem (4)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    04-01-2009 11:51:00

Witam,

jestem w 39 tygodniu ciąży. Niestety teraz na sam koniec dopadły mnie bardzo uciążliwe hemoroidy. Wcześniej miałam, ale stosowałam maść Avenoc i przeszło po kilku dniach, potem miałam spokój, ale jak ok 34 tygodnia moje maleństwo obruciło się główką w dół, zaczełam oddawać bardzo często stolce. Nie mam zaparć, stolce są miękie, ale oddaję je od 2-5 razy dziennie. Wczoraj czułam silne pieczenie w odbycie i okazało się że mam ok 3 guzków w tym jeden wielkości winogrona, posmarowałam, ale nie wiele to pomogło, potem sączyła mi się krew z odbytu i w nocy zbrudziłam bieliznę. Dzisiaj od rana smaruję się, ale krew dalej się sączy. Boję się, że w każdej chwili mogę rodzić, a tu takie paskudztwo. Czy przed porodem mogę coś więcej zrobić prócz smarowania? Mój ginekolog nic mi nie przepisuje, bo uważa że po ciąży mi to przejdzie (wcześniej sygnalizowałam mu ten problem, ale ze względu na brak reakcji maść zaczełam stosować na własną rękę). Mam również żylaki pochwy. Jest to moja druga ciąża. Przy pierwszej nic takiego nie miało miejsca, dopiero po porodzie mialam hemoroidy, które dość szybko zaleczyłam ww maścią.

Co powinnam zrobić?

Ostatnia edycja: 04-01-2009 11:51:00
  • Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    04-01-2009 12:46:00

Jak bylam w ciazy i mialam ten sam problem to lek przepisal mi czopki posterisan,, masc analen zewnetrznie i aesculan wewnetrznie.Bardzo dobrze sciagajaco dziala tez napar z kory debu i miod.Wacik moczylam w naparze i przykladalam do hemoroidow, musisz zalozyc duza podpaske bo pobrudzisz bielizne.Z miodem podobnie - na wacik i przylozyc .I tak chodzilam na zmiane z tymi okladami +leki.Pomoglo dosc szybko.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 04-01-2009 12:46:00
  • Początkująca
    04-01-2009 14:38:00

dzieki, biore sie za tą korę

Ostatnia edycja: 04-01-2009 14:38:00
  • Początkująca
    10-02-2009 23:33:00

Skutecznym lekiem, który jest naturalny jest Anurex. Ja stosowałam i przyznaję, że mi pomógł. Co ja mówie. Pozbyłam się hemoroidów. Jestem z tego strasznie ucieszona, gdyż nie był to dla mnie zbyt miły okres w życiu.

ja kupowałam lek na http://pl.anurexworld.com gdyż tam był najtańszy.

Ostatnia edycja: 10-02-2009 23:33:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• angelinaa001
    Witam, dzisiaj wykonałam badanie krwi, na poziom hormonu TSH, mój wynik to : 2,312....
  • kolcia603
    Wątek: pomóżcie
    witam, podczas stosunku tj.15.10 postanowilismy z narzeczonym, że postaramy sie o...
  • kamilap95
    Witam. Miesiaczka spoznila mi sie az 9 dni. Przez pierwsze trzy dni odczuwalam bol pochwy a...
  • Raitaa
    Mijają dwa tygodnie od mojego ostatniego okresu, myślę że nie ma opcji...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/12kr0049rf_alkohol_wino_kieliszki_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesJestem w ciąży. Czy mogę wypić lampkę...
    Wpływ picia alkoholu przez kobietę ciężarną na przebieg ciąży...
    Twoja sugestia