Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: histeroskopia (83)

• 22-02-2014 07:58:49

Cześć, ja miałam histeroskopię dwóch polipów 17.02. Do szpitala zgłosiłam się w niedzielę o 10.00 na czczo. Badanie krwi, ciśnienie itd. W pn od rana miałam nic nie jeść ani nie pić. Zabieg był o 12.00 w znieczuleniu ogólnym. Stresowałam się, ale nie było czym. Po zabiegu krwawiłam, ale niedużo. Dziś jest 5 dni po histero i plamień już nie ma. Lekarz mi powiedział, że przez ok. 2 dni mam się oszczędzać, a potem już mogę zacząć normalnie funkcjonować.

• 19-06-2014 22:21:45

Polecam dr.Ludwina z Krakowa!

• Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    29-10-2014 00:18:39

Faktycznie nie ma się czego bać przy histeroskopii. Najgorsza dla mnie była narkoza i wymioty po narkozie. Ból brzucha w sumie nie wielki. Teraz się tylko martwię krwawieniem, w szpitalu już nie miałam, ale właśnie wróciłam do domu i niestety jakoś jest dość obfite. Nie wiem czy to normalne, ale jeśli nikt mi tego nie powie tutaj, to dowiem się telefonicznie od swojej Pani doktor.

Image

Zobacz inne dyskusje

• Dzień dobry. Mam 19 lat, 14 listopada (w piątek) po małej imprezie spotkałam...
  • azzurra
    WitamPisze ponieważ mam pewne obawy dotyczące skuteczności tabletek...
  • Witam. Również mam problem, a raczej ja i moj chłopak. Mam 18 lat,...
  • Cropek
    Witajcie, staramy się z mężem o dzidziusia, ja biorę folik wedle...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/1821105_kobieta_smutek_rozstanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesUpławy
    Za upławy uważa się nieprawidłową wydzielinę z pochwy,...
    Twoja sugestia