Serwisy Medforum
Reklama
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: hormony plciowe (2)

• hormony plciowe
    16-10-2006 21:48:00

co to jest za badanie z hormonow plciowych na czym ono polega to badanie nazywa sie prl

Ostatnia edycja: 16-10-2006 21:48:00
  • Reklama
  • hormony plciowe
    18-10-2006 11:14:00

niewiem dokładnie na czym to polega ale z tego co tu czasami czytam to wnioskuję że robi się to w celu poznania poziomu estrogenów i progesteronu np. kiedy są problemy z zajściem w ciążę

Ostatnia edycja: 18-10-2006 11:14:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Żółta wydzielina z pochwy Witam. Mam 15 lat i od kilku dni zauważam u siebie wydzielanie się...
  • Ryzyko ciąży przez pocieranie pochwy i lekkie włożenie bez wytrysku Mam takie pytanie otóż wczoraj z dziewczyną uprawialiśmy pieszczoty tzn....
  • sofia33
    PILNA POMOC CZY TO BRODAWCZAK!!!!!!!!!!!!!! mam pytanie codziennie uzywam depilatora wiec *** podrazniam ale od ilutygodni mam1-3 ropi,...
  • Antykoncepcja Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Jestem przy 2 opakowaniu a dokładnie przy 10...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bol_brzucha_problemy_z_trawieniem_panthermedia_a6271718_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockNiebezpieczna endometrioza czyli co...
    Częstotliwość występowania szacuje się na około 2%-10%. U kobiet...