Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Ile czasu moze spóźniać sie okres po stosunku ? (14)

• 27-01-2010 23:19:16

Witam
    Mam mały problem.
    Moj okres przebywa dośc nieregularnie trwa od 6 do 8 dni. A dni między koncem jednego okresu a pojawieniem sie drugiego wynoszą od 29 do 32 dni.
    Mój problem polega na tym, ze miesiac temu mój okres trwał 8 dni a 5 dnia kochalam sie z chlopakiem i skończył we mnie. No i zaczyna sie moja wątpliwośc czy jest jakies prawdopodobieństwo zajścia w ciąze ?. Bo narazie okres mi sie spóźnia 1 dzień. Owszem chyba tragizuje zbyt mocno, ale licze na jakąś pomoc. Dziekuje

• 27-01-2010 23:30:40
    Marlena90 2010-01-27 23:19:16 Witam
    Mam mały problem.
    Moj okres przebywa dośc nieregularnie trwa od 6 do 8 dni. A dni między koncem jednego okresu a pojawieniem sie drugiego wynoszą od 29 do 32 dni.
    Mój problem polega na tym, ze miesiac temu mój okres trwał 8 dni a 5 dnia kochalam sie z chlopakiem i skończył we mnie. No i zaczyna sie moja wątpliwośc czy jest jakies prawdopodobieństwo zajścia w ciąze ?. Bo narazie okres mi sie spóźnia 1 dzień. Owszem chyba tragizuje zbyt mocno, ale licze na jakąś pomoc. Chyba z nazwa tematu nie trafilam xP Dziekuje
  • 28-01-2010 17:37:39

Skończył w tobie więc mozesz być w ciązy, bo plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych kobiety i poczekać na owulację, więc prawdopodobieństwo że jesteś w ciązy jest spore.

Gdyby jednak się udało tym razem, moze na przyszłość warto pomyśleć o zabezpieczeniu i wybrać się do lekarza po tabletki.

A wracając do pytania "ile może spuźniać się okres po stosunku" odpowiedz- 9 miesięcy jeśli jest kobieta w ciązy, w przeciwnym razie stosunki nie mają wpływu na długość cyklu.

• 28-01-2010 18:00:31

A po pierwszym razie jak to jest z okresem ?? Bo jak bym brala tabletki, a on prezerwatywe to bym musiala czekac do tej przerwy ?, a jak on tylko prezerwatywe tylko zastosowal i jak bez brania tabletek jest z okresem ?? odp prosze

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    05-06-2010 13:01:09

cześć
    Mam pytanie mam 23 lata.Okres mi sie spoznia 2 tygodnie ale ja raz mam okres regularny a raz nie(mój okres trwa zawze 7 dni)
    .Nie raz mi sie spózniała 2 tygodnie.Raz tak mialam że w 23 listopada a pózniej dopiero 10 stycznia i pózniej ma np.
    2 miesiace regularnie.A kocham sie z chłopakiem raz w tygodniu albo czesciej zależy i zawsze w gumce i jak juz ma dojsc to
    zawsze wyciaga i pózniej sprawdza czy nie pekla.Ale w tamtym miesiacu chorowałam miałam grype i teraz tez jestem troszke
    przeziebiona mam katar nie mam gorączki ale czasami mi nie dobrze.W tamtym miesiacu byliśmy w zakopanym przez 3 dni i czy
    to moze miec wpływ na to??PROSZE SZYBKA ODPOWIEDZ BARDZO PROSZE

• 18-11-2010 22:56:54

Cześć
    Mam małe pytanie, w sumie to trochę głupie i krępujące i przy okazji mogę panikować ale cóż.. Mój okres jest dość regularny, czyli jego początek przypada na 17 dzień każdego miesiąca. I w tym jest problem mamy już 19 a okresu jak nie było nie ma, na początku miesiąca odbyłam pierwszy stosunek z zabezpieczeniem, natomiast kolejny stosunek odbył się już bez (i tu moja bezgraniczna głupota), ale nie skończył we mnie.. Czy to może oznaczać 9 miesięczną przerwę w okresie?

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    18-11-2010 23:20:56

I co z tego że nie skończył w tobie?
    Metoda przerywana to nie jest zadna metoda antykoncepcji mimo to że wytrysk następuje poza narzadami kobiety, u mężczyzn zarówno przed jak i po wytrysku wydziela sie tzw. płyn prejakulacyjny który równiez zawiera spore ilości nasienia.
    Tak wiec jak najbardziej istnieje prawdopodobieństwo że możesz być w ziązy. Najlepiej zrób test ciążowy.

• 24-07-2012 07:43:55

hej mam pytanie mam chłopaka z którym jestem 2 lata ostatnio współżyliśmy ze sobą ale zabezpieczył się prezerwatywą skończył we mnie ale z prezerwatywą było wszytko ok nie zsunęła się ani nie pękła, mam miesiączkę nie regularną ale ostatnią miałam 17 liczyłam że tą też będe miał coś koło tego a tu nic tak jakby spóźniała mi się już tydzień co mam robić czy możliwe że jestem w ciąży ? skoro z zabezpieczeniem było ok czy to może przez to że się tym bardzo martwię i aż panikuje ? proszę o odp.

• 30-07-2012 20:50:08

żadna metoda nie jest 100%

• 25-10-2012 14:35:14

Hej ! okres mi się spóźnia 4 dni piersi mnie nie bolą a coś kłuje mnie w podbrzuszu co robic?

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: pytanie
    witam odbylam z partnerem stosunek jeden dzien po okresie i niestety pekla nam gumka z boku...
  • Witam. Od jakiegos czasu mam infekcje intymna. W sierpniu pierwszy raz wspolczylam z chlopakiem....
  • PunksNotRed
    WitamMam taki problem ponieważ dostałam okres drugi raz w miesiącu. Nigdy...
  • agata088
    Witam. Od jakiegos czasu mam infekcje intymna. W sierpniu pierwszy raz wspolczylam z chlopakiem,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya03518_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesObniżenie ścian pochwy
    Obniżenie przedniej i/lub tylnej ściany pochwy.
    Twoja sugestia