Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: ilość spermy od czego zalezy? (42)

• 08-09-2014 09:08:45

co wy macie za zryte mozgi,zdrada to w moim przypadku tytlko powiekszala ilosc spermy bzykasz swoja a w glowie masz inne i udany sex na bank,nawet potrafie wyczuc kiedy zona pyknela cos na boku bo jest wowczas bardzo soczysta i wyluzowana,oj tak odezwa sie glosy krytyki popieprzency i tyle,otorz nie zycie i dzieci daly nam ostro w kosc 8lat wegetacji zero imprez dyskotek itp teraz sie to zmienia mamy wiecej czasu zona zaczela o siebie dbac kosmetyczki masaze spa itp. i wyglada cudownie ja pracuje na tirach i nie mam nawet jak mozgu stymulowac bo stres nerwy itp.[z bladziami nie sypiam] i od pewnego momentu doslownie z dnia na dzien cos sie mi zablokowalo mam 36lat zero wzwodu rano a zawsze mi tak stal ze musialem siku na siedzaco robic bo nie moglem go nagiac i wzwod mam mizerny *** mi sie skurczyl o 3cm a spermy jak na lekarstwo gdzie czasami tryskalem jak z fontanny,im czesciej o tym mysle to sie bardziej blokuje nawet mi juz fantazje nie pomagaja takie ze ja zona i jeszcze z dwie laski kiedys na sama mysl o takiej scence to juz walilem konia, mysle ze u mnie wdarlo sie chorubsko ale boje sie zbadac,zaczne jesc duze ilosci selera bo kolega mowi ze tak mu stoi i ma mega spusty po miesiecznej kuracji po trzy razy dziennie go je poprawie kondycje i zzuce 15kg pewien lekarz zalecil mojemu kumplowi wyjscia do klubow dyskotek bez upijania sie aby mozg stymulowac i ja tez tak bede robil,,zamowie duzo erotycznej bielizny dla zony powiem jej ze ma sie rozkrecic,no i cynk trzeba zazywac za trzy miesiace napisze o rezultatach no 8lat na dysce nie bylem tylko praca dom i bachory masakra usycham w tak mlodym wieku,a zanim zaczniecie oskarzac swoich mezow o zdrade to popatrzcie w lustro i pomyslcie ile moge dac z siebie makijaz kolacja sexi bielizna zapach a nie lezec jak kloda i mowicie no ru....chaj a *** sucha jak pieprz .pozdrawiam i wzwodu zycze sory za literowki smartfon to nie dla mnie

• 22-09-2014 13:14:45

Jeśli Twój facet trenuje na siłowni lub uprawia inny "mocny" sport, to jeśli obniżyła się ilość nasienia, to wysoce prawdopodobne, że zaczął brać sterydy. To powszechna reakcja organizmu na anaboliki. Używam ich cyklicznie i za każdym razem podczas takiej kuracji mam mało spermy i jest o wiele gęstsza niż normalnie.

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: plamienia
    Witam. Jako antykoncepcji uzywam pigulek, okres mam regularnie, teraz jestem w polowie...
  • zawiedziona82
    Witam, wiem nie jestem z nowym wątkiem, ale z tematem bardzo nurtującym i...
  • Wątek: skrzepy
    Witam, Mam 18 lat i od jakiegoś czasu mialam małe skrzepy we krwi, teraz przed okresem...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon014071_badania_mikroskop_laborant_Badania_test_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNeowaskularyzacja w nowotworach...
    Proces rozrostu nowotworowego zaczyna się w momencie, gdy...
    Twoja sugestia