Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: ilość spermy od czego zalezy? (41)

• 08 Wrzesień 09:08:45

co wy macie za zryte mozgi,zdrada to w moim przypadku tytlko powiekszala ilosc spermy bzykasz swoja a w glowie masz inne i udany sex na bank,nawet potrafie wyczuc kiedy zona pyknela cos na boku bo jest wowczas bardzo soczysta i wyluzowana,oj tak odezwa sie glosy krytyki popieprzency i tyle,otorz nie zycie i dzieci daly nam ostro w kosc 8lat wegetacji zero imprez dyskotek itp teraz sie to zmienia mamy wiecej czasu zona zaczela o siebie dbac kosmetyczki masaze spa itp. i wyglada cudownie ja pracuje na tirach i nie mam nawet jak mozgu stymulowac bo stres nerwy itp.[z bladziami nie sypiam] i od pewnego momentu doslownie z dnia na dzien cos sie mi zablokowalo mam 36lat zero wzwodu rano a zawsze mi tak stal ze musialem siku na siedzaco robic bo nie moglem go nagiac i wzwod mam mizerny *** mi sie skurczyl o 3cm a spermy jak na lekarstwo gdzie czasami tryskalem jak z fontanny,im czesciej o tym mysle to sie bardziej blokuje nawet mi juz fantazje nie pomagaja takie ze ja zona i jeszcze z dwie laski kiedys na sama mysl o takiej scence to juz walilem konia, mysle ze u mnie wdarlo sie chorubsko ale boje sie zbadac,zaczne jesc duze ilosci selera bo kolega mowi ze tak mu stoi i ma mega spusty po miesiecznej kuracji po trzy razy dziennie go je poprawie kondycje i zzuce 15kg pewien lekarz zalecil mojemu kumplowi wyjscia do klubow dyskotek bez upijania sie aby mozg stymulowac i ja tez tak bede robil,,zamowie duzo erotycznej bielizny dla zony powiem jej ze ma sie rozkrecic,no i cynk trzeba zazywac za trzy miesiace napisze o rezultatach no 8lat na dysce nie bylem tylko praca dom i bachory masakra usycham w tak mlodym wieku,a zanim zaczniecie oskarzac swoich mezow o zdrade to popatrzcie w lustro i pomyslcie ile moge dac z siebie makijaz kolacja sexi bielizna zapach a nie lezec jak kloda i mowicie no ru....chaj a *** sucha jak pieprz .pozdrawiam i wzwodu zycze sory za literowki smartfon to nie dla mnie

Zobacz inne dyskusje

• Od jakiegoś roku sporo razy uprawialam seks analny, od niedawna jakieś niecałe 2...
  • O wiele się nie mylę to nazywa się stulejką, tzn jeszcze 2 dni temu nie...
  • zdesperowana2120
    Wątek: brak okresu
    juz z dwa tyg temu powinnam dostac okres, a nie mam go do dzis. zamiast tego mam jakis dziwny...
  • lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lozko_bol_brzucha_panthermedia_a13817619_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockBól i obrzęk w okolicy przedsionka...
    Ostry ból, obrzęk połączone z  występowaniem guza w...
    Twoja sugestia