Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Jajnik przyklejony do macicy (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06.05.2013 23:04:49

Witam. Ostatnio przez trzy tygodnie miałam krwawienie (od 10 dnia cyklu), później krwawienie ustało, za to pojawił się ból podbrzusza z lewej strony. Ból trwa właściwie cały czas od trzech tygodni, tylko zmienia się jego nasilenie (najbardziej boli kiedy wstaję lub się poruszam), a od dwóch dni boli mnie mocniej niż wcześniej. Dostałam skierowanie na USG. Podczas badania wyszło, że mam lewy jajnik przyklejony do macicy. Wizytę u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie, a mam kilka pytań. Co oznacza przyklejenie jajnika do macicy? Jakie mogą być tego przyczyny? Czy to może powodować ten ból? Jakie niesie to za sobą konsekwencje?

• Ekspert na forum
    07.05.2013 10:54:36

Przyczyn przyklejenia jainika do macicy może być kilka. Zrosty, zlepy pozapalne, uwarunkowania wrodzone itp. Jedną z przyczyn bólu brzucha może być patologia w obrębie jajników, patologia w obrębie przewodu pokarmowego itp. Proszę skontrolować się u ginekologa, a w razie zaostrzenia dolegliwości proszę zgłosić się do IP najbliższego szpitala.

T.Markowski - lekarz
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• gillettex3
    Mam kilka pytań odnośnie preejakulatu a mianowicie:- tylko preejakulat...
  • xxxdela
    Witam, moje cykle trwają mniej więcej 30-31 dni. Teraz już jestem w 32 dniu cyklu...
  • kobieta1991
    WitamOkres miałam 5.08.14, brałam clo gdyż nie miałam owulacji w poprzednim...
  • justysia188
    16sierpnia mialam swój pierwszy raz. Oczywiście krwawienie po trwało ok 3 dni,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/061212f0009_kobieta_ciaza_brzuch_kwiatek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNietrzymanie moczu w czasie ciąży
    Nietrzymanie moczu pojawiające się najczęściej pod koniec trwania...
    Twoja sugestia