Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Jak poronic ??????????? (37)

ulubione
  • Jak poronic ???????????
    Gość

Mam 15 lat i podczas stosunku pekla prezerwatywa. Chociaz chlopak mnie zapewnia ze nie doszedl nie mam pewnosci. Strasznie sie boje.. Gdybym naprawde byla w ciazy.. ehhh Mysle nawet o tym zeby w jakis sposob poronic bo jesli powiem rodzica przysiegam, ze wyzuca mnie z domu. Nie raz byly juz takie rozmowy z rodzicami "co gdybym zaszla w ciaze'' Jasno mi powiedzieli ze nie miala bym czego w domu szukac. Tymbardziej, ze wiem do czego moj ojciec jest zdolny. A matka powiedziala sama ze jak by chcieli dziecko to sami by sobie zrobili.. a to jest przeciez logiczne ze gdybym je urodzila i tak moi rodzice by je wychowywali najwiecej bo przeciez musze skonczyc szkole, niewspominajac juz o studiach..! Tak wiec na to nie mam co liczyc.. ciaza tez odpada bo nie mialabym dachu nad glowa. Uwazam ze takie "dziecko" parutygodniowe to nie dziecko tylko cos z czego ono sie zrobi! Wiec nie piszcie mi ze zabije wlasne dziecko bo mam inne podejscie do tego! Na aborcje nie mam co liczyc bo musialabym rodzicow poinformowac.. Jedynym sposobem z tego co wiem to szybkie bieganie i walenie sie po brzuchu.. slyszalam tez o goracych kapielach.. nie wiem sama! wiem tylko to ze nie moge byc w ciazy!!!!!!!!!
    Ostatnia edycja:
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

jak nie możesz być w ciąży to po kiego.......uprawiasz sex???

myślisz że dzieci to bocian przynosi gówniaro ty weź się za nukę leiej skoro masz takie ambitne plany życiowe a nie rozwalasz nogi

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość

maleństwo, jak jesteś w ciąży jest to dla Ciebie trudna sytuacja, ale sama zgodziłaś się na nią współżyjąc. ja na Twoim miejscu nie wstydziłabym się urodzenia dziecka, bo to swiadczyłoby o Twojej dojrzałości i odwadze.

Ostatnia edycja:

Dziecko parotygodniowe to takie samo dziecko jak paromiesięczne albo 15-letnie. Na jedno wychodzi, człowiek jest ten sam, a różni się tylko wiekiem.

Każda anty może zawieść, prezerwatywa i przerywany też. Akceptowałaś to przed pierwszym razem?

Ostatnia edycja:
    Image

slyszalam ze jakies 20-30 lat temu, dziewczyny zeby poronic skakaly ze stodoly na siano... ahh gdyby podczas tych wszystkich współżyć nastolatkow bylo troche wiecej odpowiedzialnosci i rozsadku to nie dochodzilo by do zadnych aborcji i nie ginely by niewinne dzieci...

Ostatnia edycja:

ewelinka_0410

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Przeciez to nie jej wina ze prezewratywa pekla.. pozatym takiemu dziecku bedzie lepiej jak sie nie urodzi niz jak bedzie sie wychowywalo przy nieodpowiedzialnej matce

Ostatnia edycja:
    Gość

Czyja to "wina", że prezerwatywa pękła?

Ostatnia edycja:
    Gość

poronienie na własną ręke może być niebezpieczne. Trzeba było pomyśleć o skutkach przed a nie po. Widać, że jestes niedojrzała emocjonalnie. Istnieje zasada, że jak uprawiasz sex to nawet przy najlepszym zabezpieczeniu musisz liczyć się ze skutkami jakie mogą być. Jeśli się okaże, że jesteś w ciąży to nie próbuj nic na własną ręke, nie próbuj kupować żadnych tabletek czy czegoś, bo to jest bardzo niebezpieczne! Lepiej od razu powiedz rodzicom, a jak nie wiesz jak idź po poradę do psychologa.

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje