Serwisy Medforum
Reklama
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: jak wygląda "okres" w ciąży (2)

• jak wygląda "okres" w ciąży
    02-04-2011 13:27:17

jak wygląda "okres" w ciąży, czy wtedy krwawienie jest bardzo malutkie podobne do tego jak krew z nosa leci, plamienia są małe i nie trzeba zmieniać często podpaski, wystarczy jedna na dzień, czy w nocy wtedy może pojawić się duże krwawienie, bo chyba zwykłego okresu wtedy nie ma ciekawi mnie ten temat bo wiele osób pisze ze ma okres w ciąży a wiele ze nie ma okresu w ciąży i każde krwawienie, plamienie jest niebezpieczne

• Reklama
  • jak wygląda "okres" w ciąży
    04-04-2011 22:40:22

ja w pierwszym miesiącu ciązy miałam prawie normalny okres w drugim troche mniejszy trwał 2 dni i zużyłam 2 podpaski,w trzecim tak samo

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• plastry Evra dni niepłodne wytrysk "na zewnątrz" a ciąża Witam,w dniu 17.07.15 przykleiłam 1wszy plaster, wczoraj 21.07.15 (w dzień...
  • bolące sutki i dziwne uczucie przy wejściu do pochwy Jestem na 10 dni przed okresem i od wczoraj bolą mnie sutki. Nawet przy lekkim...
  • pozytywkax
    grzybica pochwy podczas antybiotyku? Zaczynam brać antybiotyk przez problemy z cerą, jako osłona została mi...
  • kariom
    Żółta maź, swędzenie i rybi zapach.. Pomocy ! Witam. Mam 13 lat i raz współżyłam nawet nie dokładnie bo mój...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya03518_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNadżerka szyjki macicy - powracający...
    To ubytek tkanki nabłonkowej wokół ujścia zewnętrznej...