Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Jakie leki na prolaktyne, która jest podwyższona?! (6)

• 19.01.2012 15:02:01

Miałam robione badania w 1 dniu miesiączki i prolaktyna wyniosła 68,19 ng/ml.
    Lekarz zapisał mi Bionorica Cyclodynon, które mam brac przez 3 miesiące. By obniżyć poziom prolaktyny.
    Po 3 dniach brania przez cały czas mam biegunkę, czy to normalne i przejdzie czy muszę iść znów do lekarza po inne leki?

• 21.01.2012 14:07:54

ja żarłam parlodel ( z 70 ziko kosztował), Podobno jest lepiej przyswajalny.
    nie miałam skutków ubocznych, chociaż lekarz ostrzegał, że nie każdy organizm daje radę na te tabletki i jak coś będzie nie tak, to żeby od razu odstawić.
    Także chyba daj znać lekarzowi, niech ci zmieni, albo co innego wymyśli.
    Ja dużo wyższa prolaktynę miałam.

• Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21.01.2012 20:42:30

Ja brałam bromergon, norprolac i dostinex. Najlepiej na mnie podziałał dostinex. Prolekatyna sie ustatkowała na jakieś 2,5 roku.
    Obecnie od 6 dni biorę norprolac.

Miałam spore skutki uboczne (nudności, bóle głowy, kręciło mi się strasznie w głowie, nie mogłam prowadzić auta). skutki uboczne mijały zależy od leku od 714 dni.

• 14.02.2012 20:51:21

Po kilku dniach organizm sie ustabilizował także narazie dobrze sie czuje.. napisze po 90 dniach stosowania czy lek pomógł. Dziękuje za odpowiedzi !!!

• 20.04.2012 14:59:56

Cyclodynon a mnie nie podziałał widocznie ziołowy lek jest za słaby prolaktyna nadal wynosi 65ng/ml. Ginekolog zapisał mi miesięczną kuracje bromergonu, zobaczymy czy coś pomoże... mam nadzieje ze nie będę miała jakiś skutków ubocznych narazie 2 dzień i dobrze się czuje... A okres różnie przychodzi 28... 35...37 oby jak najszybciej mi przeszło

• 29.05.2012 12:40:58

Po miesięcznej kuracji prolaktyna spadła z 65ng na 25ng ale kolejny raz dostałam bromergon.
    Okres mam nadal nieregularny co więcej zauważyłam włoski koło pępka.
    Narazie nie planuje ciąży ale wiem ze będę musiała się trochę leczyć i moje pytanie brzmi:
    Jak długo ono potrwa?

Będę musiała jeść te leki do końca życia czy po kilku latach komuś się ustabilizowała prolaktyna?

Zobacz inne dyskusje

• Mam taki problem. Gdzieś koło listopada-grudnia dostałam infekcji pochwy-...
  • O wiele się nie mylę to nazywa się stulejką, tzn jeszcze 2 dni temu nie...
  • Witam, Ostatnimi czasy odczuwałam pieczenie pochwy, świąd. Zakupiłam...
  • lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05754_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDolegliwości ze strony pochwy i sromu.
    Do najczęstszych dolegliwości ze strony sromu i pochwy należą:...
    Twoja sugestia