Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Jakie leki na prolaktyne, która jest podwyższona?! (6)

• Jakie leki na prolaktyne, która jest podwyższona?!
    19-01-2012 15:02:01

Miałam robione badania w 1 dniu miesiączki i prolaktyna wyniosła 68,19 ng/ml.
    Lekarz zapisał mi Bionorica Cyclodynon, które mam brac przez 3 miesiące. By obniżyć poziom prolaktyny.
    Po 3 dniach brania przez cały czas mam biegunkę, czy to normalne i przejdzie czy muszę iść znów do lekarza po inne leki?

21-01-2012 14:07:54

ja żarłam parlodel ( z 70 ziko kosztował), Podobno jest lepiej przyswajalny.
    nie miałam skutków ubocznych, chociaż lekarz ostrzegał, że nie każdy organizm daje radę na te tabletki i jak coś będzie nie tak, to żeby od razu odstawić.
    Także chyba daj znać lekarzowi, niech ci zmieni, albo co innego wymyśli.
    Ja dużo wyższa prolaktynę miałam.

Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21-01-2012 20:42:30

Ja brałam bromergon, norprolac i dostinex. Najlepiej na mnie podziałał dostinex. Prolekatyna sie ustatkowała na jakieś 2,5 roku.
    Obecnie od 6 dni biorę norprolac.

Miałam spore skutki uboczne (nudności, bóle głowy, kręciło mi się strasznie w głowie, nie mogłam prowadzić auta). skutki uboczne mijały zależy od leku od 714 dni.

14-02-2012 20:51:21

Po kilku dniach organizm sie ustabilizował także narazie dobrze sie czuje.. napisze po 90 dniach stosowania czy lek pomógł. Dziękuje za odpowiedzi !!!

20-04-2012 14:59:56

Cyclodynon a mnie nie podziałał widocznie ziołowy lek jest za słaby prolaktyna nadal wynosi 65ng/ml. Ginekolog zapisał mi miesięczną kuracje bromergonu, zobaczymy czy coś pomoże... mam nadzieje ze nie będę miała jakiś skutków ubocznych narazie 2 dzień i dobrze się czuje... A okres różnie przychodzi 28... 35...37 oby jak najszybciej mi przeszło

• Reklama

29-05-2012 12:40:58

Po miesięcznej kuracji prolaktyna spadła z 65ng na 25ng ale kolejny raz dostałam bromergon.
    Okres mam nadal nieregularny co więcej zauważyłam włoski koło pępka.
    Narazie nie planuje ciąży ale wiem ze będę musiała się trochę leczyć i moje pytanie brzmi:
    Jak długo ono potrwa?

Będę musiała jeść te leki do końca życia czy po kilku latach komuś się ustabilizowała prolaktyna?

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Czy jestem w ciąży ? Witam Mam problem, nie wiem czy przypadkiem z chłopakiem nie zaliczyliśmy wpadki......
  • pieczenie i nieprzyjemny zapach z pochwy Witam. Od dłuższego czasu piecze mnie pochwa. Myślałam że to chwilowe...
  • Zakażenie pochwy czy ciąża? Półtorej tygodnia temu odczuwałam pieczenie, swędzenie i czasami...
  • Problem po stosunku bez prezerwatywy Witam serdecznie,W ostatnim czasie zdecydowaliśmy się z moim partnerem kilka razy na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bakterie_istock_000003187348xsmall_cr-W300H200.jpgFot. iStockRzęsistkowe zapalenie pochwy
    Jest to zapalenie pochwy wywołane przez pierwotniaka –...
    Twoja sugestia