Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: jedno jądro a płodność (4)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23-12-2008 15:08:00

Słuchajcie, mam poważny problem, staramy się z mężem o dzidziusia od 5 miesięcy, narazie jednak bezskutecznie. Mój mąż po małym wypadku z dzieciństwa ma tylko jedno jądro, drugie mu rzeskoczyło wyżej do podbrzusza. Lekarz internista twierdzi, że to nie ma nic wsólnego z płodnością bo jedno jądro i tak produkuje wystarczającą ilość plemników.

Mam jednak do Was pytanie, czy może miałyście takie doświadczenia jeżeli chodzi o staranie się o dziecko przy jednym jądrze??? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi i rady.

Ostatnia edycja: 23-12-2008 15:08:00
  • 05-01-2009 12:52:00

niech maz zrobi badania. mam ten sam problem i ide za tydzien na badania jakosci spermy. jesli jedno produkuje wystarczajaca ilesc zywotnych plemnikow to nie ma przeszkod by miec dzieciaki.

Ostatnia edycja: 05-01-2009 12:52:00
  • 05-01-2009 13:31:00

wiem, już robił bo nie wytrzymałam, także ze mną musi być coś nie tak

pozdrawiam

Ostatnia edycja: 05-01-2009 13:31:00
  • Reklama

• 05-01-2009 15:42:00

dlaczego uważasz że z Tobą jest coś nie tak? Bzdura! 5 miesięcy to niedługo więc nie bój się że któreś z Was musi na coś chorować. Może po prostu nie trafiacie w odpowiedni dzień. Mam koleżankę która jest płodna tylko kilka godzin i jej się w końcu udało, inna zaszła w ciążę kiedy okazało się że jej dni płodne przypadają na miesiączkę czyli są w tym samym czasie. Jest wiele możliwości więc musicie próbować. Ja aby zajść w ciążę kochałam się z mężem przez miesiąc dzień w dzień nawet podczas okresu choć na początku myślałam że jestem bezpłodna bo się nie udawało. a teraz lada dzień będę rodzić więc uśmiechnij się i próbujcie ale nie za wszelką cenę (tak mi powiedział mój lekarz kiedy przed ciążą mnie badał, według niego jeśli chce się zrobić dziecko za wszelką cenę kobieta może się zablokować i nic z tego). POWODZENIA

Ostatnia edycja: 05-01-2009 15:42:00

Zobacz inne dyskusje

• Stroskany
    Witam. Mojej dziewczynie spóźnił się okres 6 dni, ma nieregularne...
  • onaona1234
    witam serdecznie, pierwszy raz postanowiłam napisać ma forum, jestem tu nowa więc...
  • Wątek: Ovulastan
    Witam mam pytanie dotyczace tych tabletek mianowicie jestem 6 ty po porodzie przepisał mi...
  • Wątek: lov
    Mam pytanie . Czy sa to objawy bezplodnosci jezeli uprawialam sex podczas dni plodnych...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lozko_bol_brzucha_panthermedia_a13817619_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockBól i obrzęk w okolicy przedsionka...
    Ostry ból, obrzęk połączone z  występowaniem guza w...
    Twoja sugestia