Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Jestem ZA aborcją (248)

ulubione
  • Jestem ZA aborcją
    Gość

Prosze to przeczytać:

Aborcja to morderstwo!!!

(odróżniasz szyszkę od sosny, jajko od kury? Więc czemu sprawia Ci problemy odróżnienie nieczującej i niemyślącej istoty od czującej, myślącej i cierpiącej OSOBY?)

*** Stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia kobiety

(jako zabieg nielegalny zwykle jest wykonywany w polowych warunkach przez niewykwalifikowane osoby. Lub kobieta sama usiłuje pozbyć się ciąży. Trzeba być ekspertem żeby wiedzieć jakie jest ryzyko?)

*** Kobieta po aborcji wpada w tzw. syndrom poaborcyjny. Ma depresję, wyrzuty sumienia, chęć cofnięcia czasu.

(skoro tak się przywiązuje do czegoś czego nie przytuliła ani nie widziała, to ciekawe co czuje kiedy zostawia noworodka w szpitalu? Udowodnione jest, że częstszym zjawiskiem od s.p. jest zwykła depresja poporodowa. Kobiety po przemyślanej i chcianej aborcji doznają przede wszystkim uczucia ulgi. )

*** Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje czyny, skoro jest się gotowym aby uprawiać sex, to jest się gotowym by mieć dziecko

(Czy to jest Twoje wytłumaczenie np. dla ofiary gwałtu, dla kobiety z ciężko upośledzonym dzieckiem? Gratuluję zatem smaku i wyczucia… Poza tym – większość aborcji dokonują kobiety, u których zawiodła antykoncepcja. One nie są nieodpowiedzialne – one myślą przyszłościowo. Poza tym - nie gotowość biologiczna czyni dobrym rodzicem)

*** Jest nieetyczna i niemoralna

(Kobieta jako inkubator do którego się cos wkłada i cos wyjmuje jest o wiele bardziej etyczna i moralna….)

*** Przecież po narodzeniu dziecka kobieta je pokocha, jak je tylko zobaczy, usłyszy jego płacz

(a co z tymi utopionymi, uduszonymi, zakopanymi, ukrytymi w beczkach?? To też zapewnie była miłość)

*** Jest przeciwko nauce Kościoła

(Najlepiej być wiernym po grób małżonkiem, uwielbiającym dzieci w każdej ilości i mającym szczęście mieć środki na ich utrzymanie. Niestety, to jest Polska… Tutaj więcej niż 2-3 dzieci to finansowe samobójstwo dla rodziny)

*** "Czy uważasz że TO powinno być legalne??"

(i sypnie setką linków ze zdjęciami płodów po aborcji. Ja zaś mogę Ci zaoferować jedynie: tutaj, tutaj, tutaj oraz tutaj(tak, to sa donoszone dzieci)… Może dziecko było chore i umarło wcześniej, może ciąża zagroziła życiu kobiety noszącej ten płód, może to jest zwykła prowokacja?? O tym już nie pomyślałeś... Wystarczył podpisek „ABORCJA” i uwierzyłeś we wszystko… )

*** Naprawdę byś zabił/zabiła swoje dziecko? Naprawdę?! Zabiłabyś niewinne dzieciątko?!?!?

(Jeśli nie masz racjonalnych argumentów i chcesz mi jedynie grać na uczuciach - odpuść sobie. Wielu ludzi w historii grało na uczuciach milionów i nigdy dobrze się to nie kończyło. Chcemy ARGUMENTÓW.)

*** "Niemy krzyk oglądałeś?? To obejrzyj a zmienisz zdanie"

(Prawdziwa strona „Niemego krzyku” )

*** Idź się powieś, przysłużysz się światu bardziej

(Ojej, a co z tymi biednymi niepoczętymi dzieciątkami które słodko śpią w moich jajnikach / jądrach? Przecież je skrzywdzę jak się powieszę! Jesteś bez serca! - mam nadzieję, że każdy rozpozna ironię)

*** [sypnie jakąś „mądrością” typu Każde dziecko przychodzi na świat we właściwym czasie

(jeśli dla Ciebie tak jest – w porządku, nie wtrącam się. Ale ja i wielu innych mamy prawo się z tym nie zgodzić i bardziej zatroszczyć się o moment przyjścia na świat naszych dzieci.)

*** Pójdź sobie do szpitala, popatrz na te śliczne noworodki. I poczuj żal w sercu, poczuj że one przecież mogły zginąć, a przecież są, uśmiechają się do każdego...

(Nie uważasz, że każdy z tych słitaśnych berbeciów ma mamusię i tatusia, którzy go chcieli? Na tym polega nasze stanowisko - chcemy, aby każde z tych dzieci było chciane i kochane, aby każde miało szczęśliwą, kochającą mamę i poczuwającego się do odpowiedzialności ojca.)

*** Szkoda, ze Cię matka nie wyskrobała

Widać miała jakiś interes, że tego nie zrobiła. Nie Tobie oceniać czy to dobrze czy źle.

Ostatnia edycja:
  • Jestem ZA aborcją
    Gość

Szkoda, ze te słowa,,tutaj'' i prawdziwa strona Niemwgo krzyku nie chca się wyświetlić ale trudno. Mam nadzieje, ze zmienicie swój stosunek do aborcji.

Ostatnia edycja:
  • Jestem ZA aborcją
    Gość

www.aborcja_2004.republika.pl/niemy_krzyk.htm - wpiszcie to w google

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • Jestem ZA aborcją
    Gość

Zgadzam się z tobą. Aborcji mówimy TAK!!!!!! Kobieta też ma wolność słowa i wyboru, i żadan Bóg nie bedzie za nia decydował (co, Bóg woli żeby kobieta umarła podczas ciaży??? Jezeli tak, to znaczy że jest on wrednym głupolem).

Ostatnia edycja:
  • Jestem ZA aborcją

Bravo!!! Wreszcie jakaś mądra osoba, która zauważyła, ze nienarodzona istota nie czuje. Popieram z całego serca. Aborcja powinna być jak najbardziej legalna - dość koszmaru kobiet!!!!!

Mówimy STOP obrońcom życia nienarodzonego!!!!!!!

Ostatnia edycja:
  • Jestem ZA aborcją

Czy CI wszyscy którzy potepiaja aborcje pomysleli co przezywaja dzieci niepełnosprawne, kalekie,te które nigdy sie nie wylecza i bedą całe życie cierpiec .Albo te które są upośledzone umysłowo,one przez całe życie będą wysmiewane przez innych i skazane na pomoc i opieke drugiego człowieka. Czy one by tego chciały????????????no i jeszcze o ich rodzicach. ale w naszym kraju wykonanie legalnej aborcji ze wzgledów medycznych graniczy z códem.

Ostatnia edycja:

bubu

• Jestem ZA aborcją
    Gość

Dziecko które jest nienarodzone nie czuje. A embrion już tym bardziej. Ale mówicie, że embrion, to już człowiek. Jak coś co wygląd jak,,śmieć (za przeproszenie), można nazwać człowiekiem??? Puknijcie sie w głowy.

Ostatnia edycja:
  • Jestem ZA aborcją

Boze................

Ostatnia edycja:

Linka

• Jestem ZA aborcją
    Gość

też kiedyś byłaś tym"śmieciem".

Szok każdy ma prawo do wypowiedzi jeśli chcesz tylko może bardziej dobieraj słowa bo tym co napisałaś jestem...

Ostatnia edycja:
  • Jestem ZA aborcją
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
Zobacz inne dyskusje