Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Wstydliwe dolegliwości

(4)

Wszystko o co wstydzisz zapytać Twojego lekarza.

Temat: Kłucie w pochwie (9)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    20.03.2012 20:49:25

Witam serdecznie. Od wczoraj wieczora odczuwam w pochwie kłucie, nie cały czas ale z pewną częstotliwością. Czuć je również lekko w okolichach odbytu. Jest to dość nieprzyjemne i nie wiem czym może być spowodowane. Ciąża na 99,9% jest niemożliwa ponieważ stosuję antykoncepcję hormonalną, a ok tydzień temu wystąpiła normalnie miesiączka. Dodam, że 2 dni temu przeziębiłam sobie pęcherz, ale ponieważ mam na to domowe sposoby, objawy już ustąpiły. Co to mi dolega?

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    30.03.2012 23:50:37

niektórzy tak reagują na jajeczkowanie - hormony które uwalniają jajeczko powodują taki ból

Image

Image
  • Początkująca
    01.04.2012 22:50:02

niestety, tak jak napisałam -nie mam owulacji ponieważ stosuję antykoncepcję hormonalną.

• 03.04.2012 20:46:58

Odczuwam podobne objawy, z tym że najpierw bylo szczypanie, swedzenie, ból warg sromowych przy dotyku- ze akurat miałam okres nie moglam nic zrobic. To przeszlo po kilku dniach i teraz własnie czuje takie klucie czarem jakby mi ktos igiełki wbijał;/

• Komentatorka
    11.04.2012 11:59:21

a moze to jakis stan zapalny pochwy jesli jest klucie i swedzenie warto udac sie do ginekologa

• 06.05.2012 22:13:33

Dziewczyny, ja również mam takie kłucie. Do ginekologa chodzę regularnie, więc wszystko jest pod kontrolą. Ostatnio w grudniu miałam stan zapalny, dostałam leki, wszystko wróciło do normy. Jakieś 2 miesiące temu, właśnie podczas miesiączki znów pojawiło się swędzenie i suchość (szczególnie warg sromowych). Przeszło samo. Zaniepokojona (planuję drugie dziecko) poszłam do ginekologa i doktor powiedziała, że wszystko jest ok. Zasugerowała pobranie wymazu w momencie powrotu dolegliwości. Uspokojona przez nią zapomniałam o całej sprawie i właśnie tuż po ostatniej miesiączce (kiedy sobie przypomniałam o jej sugestii) znów zaczęłam odczuwać to kłucie. Kurczę, już sama nie wiem czy to autosugestia czy rzeczywiście coś się dzieje...

• 06.05.2012 22:18:08

Dodam jeszcze tylko, że snuję teorię spisku (zastanawiam się czy mnie nie naciąga, bo to wszystko prywatnie). Z racji tego nie wiem czy robić ten wymaz i znów iść do lekarza (musi go pobrać) czy nie - nie jest to mój stały ginekolog, a ktoś u kogo byłam jednorazowo z racji niedostępności mojego.

• 18.05.2012 09:47:49
    kowalowa 2012-03-30 23:50:37 niektórzy tak reagują na jajeczkowanie - hormony które uwalniają jajeczko powodują taki ból

Odnośnie kłucia polecam udać się do poradni chorób sromu, a najpierw przeczytać o liszaju twardzinowo-zanikowym sromu. U mnie takie kłucie zostało właśnie tak zdiagnozowane. Miałam też swędzenia, które mijały, powracały. Polecam sprawdzić to właśnie w takiej poradni.
  • 15.07.2012 00:05:29

u mnie kłucie w pochwie było połączone z uczuciem pieczenia w cewce moczowej. okazało sie, że to zapalenie pęcherza i cewki moczowej. na szczęście po antybiotyku i kapsułkach Prouro przeszło. Niemniej jednak w twoim przypadku zrobienie badań moczu nie zaszkodzi, może to cos z pęcherzem?

Zobacz inne dyskusje

• Boo
    Witam. Byłam na badaniu kontrolnym, nie mam żadnych objawów,...
  • termin porodu mam na jutro czyli 30 wrz. od piątku mam bole w okolicy kosci łonowej...
  • Pierwszy raz miałam w sumie ok tygodnia temu, zabezpieczyliśmy się, nic się...
  • Przeczytaj komentowaną treść: Wpływ menopauzy na starzenie się...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lozko_bol_brzucha_panthermedia_a13817619_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockBól i obrzęk w okolicy przedsionka...
    Ostry ból, obrzęk połączone z  występowaniem guza w...
    Twoja sugestia