Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: KŁYKCINY KOŃCZYSTE A HEVIRAN 200 MG (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    16.04.2010 20:58:43

Witam. Dzisiaj pan ginekolog stwierdził u mnie kłykciny kończyste. W sumie byl malo konkretny, nie wiele mi powiedział, więcej sama musiałam wypytywac. Stwierdzil, ze dobrze ze przyszlam tak wczesnie, bo to takie poczatkowe stadium. Rzeczywiscie, nie mam ich zbyt wiele, sa male, w okolicach wejscia do pochwy. W srodku tez wyczul male grudki. Zapisal mi Heviran 200 mg i mam brac to 5 razy dziennie. Oczywiscie stwierdzil, ze jesli sie tego nie wyleczy to trzeba bedzie laserowo usuwac badz 'rozcinac nozem'. Po powrocie od lekarza sama sie nastraszyłam, gdyż poczytalam wypowiedzi osob majacych klykciny konczyste. Prosze... powiedzcie mi czy sam Heviran pomoze? bardzo sie martwie, gdyz nie chce zeby to sie rozprzestrzenilo... Czy powinnam pojsc na konsultacje go innego lekarza ? Mam wrazenie, ze ten troche to zbagatelizowal....

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• kolak
    Witam, proszę o pomoc, współżyłam z moim chłopakiem bez...
  • gillettex3
    Miejsce miały dwie sytuacje które nie dają mi spokoju. Jestem straszną...
  • ada333
    Wątek: RATUNKU!
    witam, kilka dni temu uprawialam seks bez zabezpieczenia, przerywany, przestraszylam sie i...
  • Ayumi
    Nie wiem, czy piszę we właściwym miejscu, ale potrzebuję rady i pomocy....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/KBY02011_kobieta_ciaza_sukienka_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesKonflikt serologiczny
    Zazwyczaj za konflikt serologiczny odpowiada antygen Rh,...
    Twoja sugestia