Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: komórki endocerwikalne (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    13-02-2006 12:31:00

Witam, mam pytanie, które związane jest z ostatnim moim badaniem cytologicznym.Otóż, odebrałam wyniki, z którymi mam zgłosić się do lekarza-rzacz w tym, że to dopiero za tydzień, a ja trochę zaczynam sie niecierpliwić.Przyczyną mojego zmartwienia jest stwierdzenie u mnie komórek endocerwikalnych. Nigdzie na intarnecie nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. boję sie, ze to ma związek z komórkami nowotworowymi. Proszę wiec o jakieś wytłumaczenie: co wywołuje w/w komórki? Poza komórkami endocerwikalnymi, wszytsko jest w porzadku.Proszę o pomoc. Dziękuję

Ostatnia edycja: 13-02-2006 12:31:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• basiagniezno
    Witam,W miejscu intymnym, na wargach sromowych oraz u wejścia do pochwy czasami robią...
  • lenka87
    Wątek: Ciąża?
    Witam. Podczas jednego ze zbliżeń w tym miesiącu doszlo do stosunku bez...
  • biszkopt123
    Witam chciałam się zapytać co to może być jeżeli miesiączka...
  • natalcia07
    Witam dziewczyny okes miałam 26.09 cykle mam rózne raz 28 25 a raz 30 dni 7-10...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon117033_kobieta_ciaza_usg_plod_ojoimages-W300H200.jpgFot. ojoimagesPrawidłowa dieta ciężarnej z cukrzycą
    Cukrzyca to choroba często rozwijająca się skrycie, nie dająca...
    Twoja sugestia