Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: koszt usuniecia ciazy (111)

• 25.09.2009 09:20:38

ano będę pisać bo zamiast dziewczynki zająć się szkoła to one zajmują się seksem poniżające!!!

• 14.12.2009 19:06:41

mam 17 lat a mój chłopak 21 i wczoraj mi sie wdaje ze mieliśmy wpadke i sie boje bardzo ze jednak jestem w ciazy a moim zdaniem jestem za młoda na dziecko i bardzo sie boje reakcj rodziców co mam robic ???

• 14.12.2009 20:41:27

możesz zażyć tabletkę "po"...gratuluję odpowiedzialności i wiedzy na temat skąd się biorą dzieci

• 30.12.2009 18:20:42

Najpierw się uspokój. Nie wiadomo, czy to ciąża. To jeszcze bardzo mało prawdopodobne. Więc nie panikuj.

A nawet jeśli - nie czytaj głupich postów, w których namawiają Cię do zabicia swojego dziecka! To najgorsze rozwiązanie!

http://www.codalej.pl/

• 02.01.2010 18:45:19

w ogóle i na pewno pisze się osobno kretynko analfabetko *** . Naucz się bo co nauczysz debilko swoje dzieco.

• 02.01.2010 23:27:50
    Gość 2010-01-02 18:45:19 w ogóle i na pewno pisze się osobno kretynko analfabetko *** . Naucz się bo co nauczysz debilko swoje dzieco.

uuu cóż za agresja a do kogo ten post się tyczy???

a Twoje drugie zdanie też tak nie po polsku napisałaś chyba raczej miało ono brzmieć: "Naucz się, bo czego nauczysz (...)swoje dziecko"
  • 04.02.2010 17:13:54

Jestem w 8 ym miesiącu ciąży niewiem co robic mam 38 lat i mąz pracuje za granicą . musze wykonac prenatalne badanie ale nie stac mnie ponieważ mąż kaze to zrobic na kasę chorych a nie prywatnie poprostu szkoda mu pieniedzy z tego wychodzi uważa ze jak dostałam skierowanie to mam to zrobic na kase chorych . Mysle ze jest egoista gdyby mezowi zalezalo na nas to by nie sknerzyl niewiem co robic i co mu odpowiedziec!

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    04.02.2010 17:35:29
    Gość 2010-02-04 17:13:54 Jestem w 8 ym miesiącu ciąży niewiem co robic mam 38 lat i mąz pracuje za granicą . musze wykonac prenatalne badanie ale nie stac mnie ponieważ mąż kaze to zrobic na kasę chorych a nie prywatnie poprostu szkoda mu pieniedzy z tego wychodzi uważa ze jak dostałam skierowanie to mam to zrobic na kase chorych . Mysle ze jest egoista gdyby mezowi zalezalo na nas to by nie sknerzyl niewiem co robic i co mu odpowiedziec!

No ale po co płacić skoro na NFZ możesz zrobić

Paulina85krk

• 04.02.2010 18:38:22

wiecie co mam powazny problem jestem w ciazy calkiem sama facet z ktorym mam dziecko stwierdzil ze to nie jego dziecko i go to nie obchodzi co zrobie najpierw stwierdzil ze mam usunac potem gdy powiedzialam zeby dal polowe powiedzial ze nie ma i z h.... mi wezmie ze jestem dorosla i mam sobie radzic sama niewiem co robic kasy na usuniecie niema on do dziecka niechce sie przyznac woli imprezki i picie z kolegami i dziw....... nawet niewiem co teraz mam robic mam juz 3 dzieci i teraz 4 w drodze a kasy na usuniecie niemam a jego nic nie obchodzi stwierdzil ze jestem sprzedawczyk bo podalam go na policje bo jeszcze na sam koniec przywlaszczyl sobie odemnie 200zl i potem na drugi dzien sie wyprowadzil - blagam poradzcie mi co mam teraz zrobic JAK RODZICE SIE DOWIEDZA TO MNIE WYKLNA Z RODZINY

• 04.02.2010 19:08:48

czy ktos mi moze doradzic? bo raptem taka cisza sie zrobila?

Zobacz inne dyskusje

• robi34
    i jakie są objawy po zarzyciu
  • Wątek: ciaza
    Czesc mam do was pytanie 14 lipca kochalam się ze swoim chłopakiem i 18 miałam...
  • WITAM,mam czerwone, swędzące zmiany między pośladkami......
  • Lekarz stwierdził, że u mojego płodu wynik NT jest bardzo wysoki - 3,5mm.Jutro...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/ddl_0307b_092_kobieta_okno_wlosy_rozmyslanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRak sromu
    Rak sromu stanowi niewielki odsetek wszystkich nowotworów...
    Twoja sugestia