Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Krępujące pytanie??? (5)

• 16-06-2006 18:00:00

Moje pytanie odnosi się do golenia okolic intymnych. Mianowicie sama nie wiem co robię źle bo gdy tylko chce zrobic porządek z włoskami na łonie to poźniej przechodzę katusze, gdyż strasznie wszystko mnie swędzi. Nie w czasie gdy włoski odrastają tylko od razu po goleniu. Dodatkowo robią mi siemałe pryszczyki i zamiast lepiej wygląda to okropni. Dziewczyny jak sobie radzicie z nadmiernym owłosienim w okolicy łonowej. Golicie się za pomocą maszynki czy może jakiś kremów usuwającyhc włoski. I co na te podrażnioną skóre. Czy tylko ja mam taki problem??? Proszę o jakieś rady

Ostatnia edycja: 16-06-2006 18:00:00
  • 16-06-2006 19:00:00

to że swędzi jest normalne-to indywidualna wrażliwośc skóry(mnie czasem swędza nogi po goleniu..),a to że się robią pryszczyki i zaczerwienienia,to już dobitnie świadczy o tym,że skora jest wrazliwa.w tym miejscu jest to naturalne,ale u jednych dziewczyn szybko mija,a u innych niewiele się zmienia z czasem.generalnie jak się będziesz golic często to podraznienia będa coraz mniej widoczne.depilacja chemiczna jest trochę lepsza(oczywiście mówię o depilacji chem.okolic bikini,a nie całego owłosienia łonowego!!)jednak polecam naturalnośc-w końcu dorosłe kobiety mają"tam"zarost...albo kosmetyczkę

Ostatnia edycja: 16-06-2006 19:00:00
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    18-06-2006 12:25:00

ja tez mialam taki problem,i to nawet jesli chodzi o golenie bog,swedzenie bylo nie do wytrzymania! polecam robic to po goracym prysznicu albo kapieli,wtedy wloski sa duzo bardziej miekkie,a jeszcze dobrze robi jak kilka dni wczesniej po kazdej kapieli smaruje sie te miejsca gruba warstwa balsamu.

na mnie dziala

Ostatnia edycja: 18-06-2006 12:25:00
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    22-10-2006 21:16:00

czesc ja tez miałam ttaki problem ale kiedy zaczłam sie golicz maszynka do włosów (do głowy) na tak zwane 0 niemam juz wogule takiego problemu,polecam

Ostatnia edycja: 22-10-2006 21:16:00
  • Reklama

• 23-10-2006 13:30:00

Dobrze jest tez posmarowac okolice bikini balsamem albo kremem skora staje sie mieksza i wloski latwiej sie przebijaja

Ostatnia edycja: 23-10-2006 13:30:00

Zobacz inne dyskusje

• przestalam brac tabletki a zaczekam przyklejac plastry i jestem przy 3 plastrze caly czasleca...
  • aleksandra1990
    Wątek: Plamienia?
    Witam,Proszę o pomoc. Otóż mam taki problem. Od sierpnia biorę lek...
  • Wątek: nuvaring
    To już 10dzień stosowania nuvaring, po dwóch dniach od włożenia...
  • Wątek: ból jajnika
    Witam,Rok temu miałam 5 cm. torbiel lewego jajnika, która wchłonęła...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bol_brzucha_problemy_z_trawieniem_panthermedia_a6271684_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockZespół bólowy miednicy mniejszej.
    Mianem PID (pelvic inflammatory disease) określa się...
    Twoja sugestia