Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Krew z pochwy podczas oddawania kalu? (2)

• 06-03-2010 13:37:37

Dzis w toalecie zauwazylam ze z pochwy leci mi krew. jestem jakies poltora tyg po miesiaczce. Zastanawia mnie to bo troche wysilku mialam przy robieniu kupy wiec moze zbyt duze natezenie ? czy to cos niebezpiecznego ? moze cos mi peklo ? teraz juz nie mam krwawienia tylko w tym momencie w lazience... pomozcie, poradzcie

• 06-03-2010 14:37:38

czy to napewno z pochwy? ja mam tak po porodzie ale z odbytu przy każdym oddaniu stolca pojawia się fontanna krwi mam tego już dosyć.Lekarz ginekolog zapisał mi detralex ale to nic nie daje może chirurg tu poradzi bo mam hemoroidy

Zobacz inne dyskusje

• Hej. Potrzebuje pomocy. Od jakichś 16 dni mam plamienia brązowe ze skrzepami. Bolaly...
  • Wątek: rak pageta
    Witam,Mam 22 lata. Od jakiegoś czasu (kilka miesięcy) na prawym sutku obserwuję...
  • alicja33
    Witam wszystkich!tak się zastanawiam co to może być..czuje w intymnych miejscach...
  • Witam.!Wzięłam trioxal - tabletki oraz stosowałam globulki clotrimazolum i...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/badanie_usg_brzuch_panthermedia_487105_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockMięśniak macicy w ciąży
    Mięśniaki macicy pojawiają się najczęściej po 35 roku życia i...
    Twoja sugestia