Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Krew z pochwy podczas oddawania kalu? (2)

• Krew z pochwy podczas oddawania kalu?
    06-03-2010 13:37:37

Dzis w toalecie zauwazylam ze z pochwy leci mi krew. jestem jakies poltora tyg po miesiaczce. Zastanawia mnie to bo troche wysilku mialam przy robieniu kupy wiec moze zbyt duze natezenie ? czy to cos niebezpiecznego ? moze cos mi peklo ? teraz juz nie mam krwawienia tylko w tym momencie w lazience... pomozcie, poradzcie

• Reklama

• Krew z pochwy podczas oddawania kalu?
    06-03-2010 14:37:38

czy to napewno z pochwy? ja mam tak po porodzie ale z odbytu przy każdym oddaniu stolca pojawia się fontanna krwi mam tego już dosyć.Lekarz ginekolog zapisał mi detralex ale to nic nie daje może chirurg tu poradzi bo mam hemoroidy

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• mozajka30
    Komentarze do: Upławy - dlaczego się pojawiają? Odkąd wprowadziłam pewne zmiany w swoje życie nie miałam żadnych...
  • upławy Witam,od jakiegoś czasu mam białe, twarożkowate upławy, nasilają...
  • Miziui
    co to jest cykl ? Hej mam problem bo nie wiem co to cykl i jak go sobie obliczyc potrzebuje pomocy
  • czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Witam, piszę z pytaniem dość powszechnym, jednak potrzebuję...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0007890_lekarze_kobieta_mezczyzna_stetoskop_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTorbiele Nabotha
    Niewielkie, kilkumilimetrowe cysty na tarczy szyjki macicy.
    Twoja sugestia