Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: krwawienie miedzymiesiaczkowe (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23.05.2007 15:05:00

mam 25 lat regularne cykle miesieczne co 28 dni od trzech miesiecy mniej wiecej pare dni po zakonczonym krwawieniu miesiecznym (mniej wiecej w polowie cyklu) pojawiaja sie plamienia ciemno zbarwione neiobfite pojedyncze pomiedzy nimi jest normalna wydzielina ustepujace po irygacji pochwy trwajace zazwyczaj dwa-trzy dni ponadto nie mam innych objawow rok temu przeprowadzono leczenie nadzerki szyjki macicy preparatem solcogyn nie zazywam zadnych srodkow antykoncepcyjnych i nie lecze sie przewlekle czy te plamienia moga byc spowodowane tym leczeniem? czy moze byc to jednym z objawow infekcji drog moczowo-plciowych? czy moze sa to krwawienia owulacyjne i czy mogly pojawic sie dopiero teraz po raz pierwszy jezeli wczesniej nie wystepowaly? jakie powinno byc teraz moje postepowanie i ewentualne leczenie prosze o szybko porade... dziekuje z gory za odpowiedz

Ostatnia edycja: 23.05.2007 15:05:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23.05.2007 15:46:00

Witaj

Plamienie międzymiesiączkowe może być spowodowane każdą wymienioną przez Ciebie sytuacją, jednak aby dokładnie poznacz przyczynę konieczne jest przeprowadzenie badań diagnostycznych. Podstawowym z nich jest badanie ginekologiczne. Po badaniu i ocenie stanu ginekologicznego lekarz zaleci odpowiedniś dalszą diagnostykę (cytologia, badania podstawowe krwi, moczu, hormonalne, usg lub tym podobne) Wszystko zalezy od wstępnej diagnozy postawionej na podstawie badania ginekologicznego. Bez niego trudno jest powiedzieć jaka jest przyczyna Twoich dolegliwości ponieważ jest ich wiele.[addsig]

Ostatnia edycja: 23.05.2007 15:46:00

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Ayumi
    Nie wiem, czy piszę we właściwym miejscu, ale potrzebuję rady i pomocy....
  • kamil69
    Witam! wczoraj kochałem się z moją Dziewczyną ale przed wytryskiem jej...
  • joana01
    ARTYKUŁ: Dermatozy w ciąży - część 2.
  • Martyna99
    Wątek: Ciąża.
    Cześć! Mam dziwną sytuację. Mimo, że wszyscy mnie zapewniają,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/061204k0176_kobieta_oczy_usta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesJestem w ciąży, zachorowałam na raka
    Co wtedy robić? Na szczęście dzisiejsza medycyna radzi sobie w...
    Twoja sugestia