Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Krwawienie w 9 i 12 tc. (5)

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    04-07-2013 18:09:57

Witam serdecznie.

Obecnie jestem w 13 tc. jest to moja II ciąża, pierwszą straciłam w lutym 2013 r.

W 9 tc. znalazłam się w szpitalu z powodu obfitego krwawienia, po wykonaniu przez lekarza USG z dzieckiem było wszystko w porządku, zostałam w szpitalu przez kilka dni i dostawałam duphaston, po czym wypisano mnie do domu. Po 2-óch dniach od wyjścia ze szpitala zaczęłam miewać brązowe plamienie, pojechałam na umówioną wizytę do ginekologa i oczywiście wszystko było w porządku.

Kilka dni później dostałam krwotoku i znów znalazłam się w szpitalu, kolejne USG wykazało, że z dzieckiem wszystko jest dobrze. Po tygodniu leżenia w szpitalu i brana leków wypisano mnie do domu, ale po 2-óch dniach pojawiło się ciemno brązowe plamienie.

Lekarz prowadzący mówi, że tak może być i zalecił mi dużo leżeć co oczywiście robię prawie przez cały czas. biorę zalecone mi leki:

Cyklonaminę 3 x 1
    Duphaston 2 x 1
    Kwas foliowy 2 x 1
    Luteinę pod język 2 x 2

Ale sama już nie wiem co mam robić?!
    Czy to plamienie jest groźne?

Proszę o pomoc.

Hania

• Ekspert na forum
    04-07-2013 21:02:19

Jeśli już raz wystąpiło poronienie, to plamienia w czasie ciąży mimo wszystko powinny skłaniać do kontroli ginekologicznej. Plamienia w ciąży w większości przypadków wymagają kontroli ginekologicznej. Myślę, że na wszelki wypadek powinna się Pani skontrolować, żeby czegoś nie przeoczyć.

T.Markowski - lekarz
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    05-07-2013 08:33:36

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Właśnie jestem w stałym kontakcie z ginekologiem, który uspokaja mnie, że takie plamienie mogło się jeszcze pojawić ponieważ wcześniej krwawienie było obfite.

Zalecił dużo leżenia i wypoczynku. Wizytę mam za niecały tydzień.

Co o tym sądzić?

• Wtajemniczona
    05-07-2013 10:41:42

Witaj, miałam podobną sytuację. W lipcu zeszłęgo roku poroniłam i miałam zabieg łyżeczkowania, po 3 miesiącach zaszłam w ciążę, w której też pojawiało sie co chwile plamienie ( na szczęście bez obfitego krwawienia) Lekarz tłumaczył to tym, że w trakcie tworzenia się łożyska powstają u mnie krwiaki, które się po jakimś czasie ewakuują i stąd te plamienia. Kazał tylko dużo odpoczywać bo wyniki miałam w normie. Teraz jesteśmy już w 37 tygodniu, dzidziuś ma się dobrze. Trzymam kciuki też za was i słuchaj lekarzy

05-07-2013 10:45:48

asiaczek86 dziękuję bardzo jestem pełna nadziei i wiary!

W szpitalu powiedzieli mi, że to kwestia leciutko odklejonej kosmówki, ale z czasem gdy dzidziuś będzie rósł ona się przyklei.

Cały czas mówili, że z dzidziusiem ok i wyniki badań też mam ok

Dzięki

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• hyda
    Witam, od miesiaca stosuje plastry evra (aktualnie jest to tydzien bez plastra). W czasie...
  • jadziunia272
    Witam. Mam pytanie. Mam cykle regularne co 29 dni, ostatnią miesiączkę...
  • Robercik12
    Witam. W sobote w nocy z moja dziewczyna uprawialismy petting. Z mojego penisa wydzielil sie...
  • rolek00
    Witam, Jestem w 37 tygodniu ciazy i przebywam za granicą. Polozna polecila mi szczepionke...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/09dly0017cl_mezczyzna_dziecko_dziewczynka_badanie_lekarz_doktor_stetoskop_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCYTOMEGALIA wrodzona. Jesteś w ciąży?...
    Wirus cytomegalii (CMV) jest wirusem należącym do grupy Herpes....
    Twoja sugestia