Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: kuleczka na wardze sromowej (44)

• 05-12-2008 22:13:00

Ja mam dokładnie w tym samym miejscu gdzie wy wszystkie...... nie kuleczke....tylko jakby zgrubienie, krostke....wsumie to nie wiem...i ginekolog powiedział,że nie wie co to jest....-fajnie...prawda???ide do kolejnego.....ani mnie to nie boli ani sie nie powiększa i mam wrażenie,że pojaawiło się po jakimś otarciu lub depilacji..ale czort to wie......jestem załamana(((

Ostatnia edycja: 05-12-2008 22:13:00
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    05-12-2008 23:47:00

jesli macie coś takiego to zgłoście się do ginekologa. Ja dostałam znieczulenie miejscowe i pani dr szybko to wyciela.Rzeczywiscie kilka min i po bolu. Mialam taka torbiel pare lat temu i zaczela robic sie fioletowa i bolec i tylko wyciecie tu pomaga

Ostatnia edycja: 05-12-2008 23:47:00
  • 06-12-2008 17:15:00

Mi lekarz powiedział, że to są prusaki. Byłam również u dermatologa i poleciła mi aby to wymrozić . Idę po świetach.

Ostatnia edycja: 06-12-2008 17:15:00
  • 12-12-2008 23:31:00

ZDESPEROWANA:!

cześć,

prześledziłam całe forum i w sumie wiekszość z was pisze, ze ich ten guzek nie boli. u mnie jest troche inaczej.

Ja swoj guzek odkryłam jakieś 2-3 dni temu, znajduje sie on na wardze sromowej mniejszej blisko łechtaczki, jest lekko zaczerwieniony (bez widocznej roopy, przynajmniej tak mi sie wydaje) w kształcie przypomina ziarnka grochu a co najgorsze boli podczas dotykania. Jestem przerażona gdyż nigdy nie miałam tego typu problemów i nie wiem co mam robić, szczerze to nie odbyłam jeszcze pierwszego stosunku, więc nie byłam też u ginekologa. W głębi duszy mam nadzieje, ze to jakieś zapalenie węzla chłonnego, albo czegoś w tym stylu i samo zniknie.

Jeśli ktoś miał podobny przypadek, to bardzo prosze o pomoc i wyjaśnienie co to w ogole jest, bo po przeczytaniu większej ilości forów nie wiem co mam myśleć.

BARDZO PROSZE O POMOC.!

Ostatnia edycja: 12-12-2008 23:31:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    13-12-2008 09:21:00

Na pewno powinnaś iść do ginekologa.[addsig]

Ostatnia edycja: 13-12-2008 09:21:00
    Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
  • Reklama

• Początkująca
    04-01-2009 12:20:00

jak sie ciesze ze w koncu znalazlam cos na ten temat. ja mam cos takiego bardziej jak jedna kolezanka nizej bo mnie to boli. to paskudztwo wyszlo mi wczoraj. jest to taka kuleczka, boli jak dotykam, a cala warga sromowa jest spuchnieta, przez co jest sprochy rozmiarow i boli mnie przy siedzeniu i chodzeniu. mam takie wrazenie jakby ta kulka zrobila sie od wczoraj taka lekko fioletowa. ja mialam wczesniej takie malutkie niebolace krostki tam ale one sie pojawialy a za jakis czas saame znikaly, byly niebolace i tylko wyczuwalne przy podmywaniu sie, ale to co mi sie teraz zrobilo to jest jakis koszmar. jestem przerazona. a do tego dwa dni temu robilam testy ciazowe i okazalo sie ze jestem w ciazy. myslicie ze oklad lub mczenie w rumianku pomoga ?? pomozcie prosze

Ostatnia edycja: 04-01-2009 12:20:00
  • 15-04-2010 19:27:36

szukałam w internecie opisu tego problemu i tak wpadłam na to forum. otóż mam prawie identyczny problem jak Wy. na mneijszej wardze sromowej pojawiła się kulka na początku wielkości ziarnka grochu, która bolała tylko przy dotknięciu. myślałam, że to tylko jakiś stan zapalny i zignorowałam objawy, mając nadzieję, że zejdzie samo. teraz ta kulka powiększyła się dwukrotnie, 'rozeszła' się prawie na całą wargę i boli przy chodzeniu. to może być torbiel? jest to poważne? i czy ten zabieg jest bolesny? wiem, że pisałyście 'parę chwil i po bólu' ale jednak ja jestem bardzo wrażliwa na ból i chciałabym się dowiedziec jak wygląda zabieg/

• 16-04-2010 21:54:03

ginekolog przekuwa ta kulkę,która się wytworzyla.podobno nie jest to bolesne(moja siostar miala). Jak sie tego juz pozbyla,poczula ulge.bo ja bardzo to bolalo.

• 17-08-2010 21:36:46

też to mam,byłam w strasznym stresie że to rak czy jakieś inne cholerstwo i poszłam do ginekologa i mi powiedział ze to jakies wiązadło sie odwineło czy coś już nie pamiętam bo to rok temu było. Podobno nie ma sie czego bać w razie gdyby sie powiększyło dostałam maść ale nie było takiej potrzeby, może też zniknąć ale niestety dalej jest.

• 24-08-2010 23:12:30

Witam.Mam 17 lat i od tygodnia na górnej częsci wargi sromowej dużej zrobiła mi się kuleczka .. nie mam pojęcia co to jest Czy to może być torbiel???Pomoże mi ktoś????Jestem zagubiona

Zobacz inne dyskusje

• Sabina18
    Witamdzisiaj po tym jak sie umylam zobaczylam ze mam bialy (przezroczysty troche) nalot w...
  • beemka
    Od wielu miesięcy wychodzą mi w posiewach liczne pałeczki kwasu mlekowego, w...
  • Wątek: gosc 15
    Mam pytanie czy jest to bezplodnosc jezeli w dni plodne moj chlopak doszedl a ja nie jestem w...
  • samanthabels
    Hej, postaram sie szybko strescicBralam antykoncepcje praktycznie 2 lata, zerwalam z chlopakiem...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/ddl_0307b_092_kobieta_okno_wlosy_rozmyslanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRak sromu
    Rak sromu stanowi niewielki odsetek wszystkich nowotworów...
    Twoja sugestia