Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Operacje i zabiegi

(3)

Operacje i zabiegi, jak się przygotować, ABC pobytu w szpitalu.

Temat: laparoskopia jajowodów a wymaz z pochwy (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    28.03.2012 18:56:11

Witam,

Mam pytanie odnośnie otrzymanego dziś wyniku z pobranego wymazu z pochwy. W piątek mam termin do szpitala na zabieg laparoskopii niedrożnego jajowodu. W otrzymanym wyniku stwierdzono obecność bakterii: Klebsiella oxytoca +++ oraz Staphylococcus epidermidis +++ Chciałam zapytać czy te bakterie eliminują mnie od zabiegu czy też będę mogła mieć zrobioną laparoskopię. Czy bakterie te są w jakimkolwiek stopniu niebezpieczne? Słyszałam, że czasami. gdy zostaną wyhodowane bakterie wykonuje się jodynowanie pochwy i jest możliwe przeprowadzenie zabiegu. Czy to prawda? Czy jodynowanie jest bolesne? Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź.

Zobacz inne dyskusje

• mam kilka pytań pytań odnośnie usunięcia całego gruczołu...
  • W zeszlym miesiacu mialam pobierane wycinki z szyjki macicy do badania...
  • Witam poszukuje jakiegoś namiaru na dobrego sprawdzonego lekarza w Warszawie.Sprawa jest...
  • Witam serdecznie,moja żona była ostatnio u ginekologa. Ja oczywiście...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/1803915a_krzeslo_ciaza_placz_ojoimages_ce-W300H200.jpgFot. ojoimagesWyłyżeczkowanie jamy macicy
    Instrumentalne opróżnienie jamy macicyDiagnostyczne...
    Twoja sugestia