Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Microgynon 21 (1447)

• 24-07-2014 20:30:48

Osobiście uważam że wiekszosc kobiet tyje z własnej winy a nie tabletek. Głupie tłumaczenie sobie, jeżeli po zaczęciu tej metody antykoncepcji widzimy przyrost wagi powinniśmy zwracac uwage na to co jemy, tłuszcz nie odklada sie od tabletek tylko jedzenia. Tego lata zmieniłam tabletki na Microgynon 21 i nie moge znieść bólu piersi.

• 27-07-2014 16:02:57

Mam pytanie, czy jesli w czasie okresu zazyje tabletki Microgynon okres szybciej mi się skończy ? lub czy moge zaczać zażywać te tabletki dzien przed rozoczeciem okresu? z góry dziekuje za odpowiedz

• 16-08-2014 10:51:40

Biorę m21 od 3 miesięcy i musze powiedzieć, że początki były fatalne, wymioty bóle głowy itepe przez pierwsze kilka dni, a teraz jest na prawdę ok. Cera bardzo mi się poprawiła, miałam mega trądzik, nie spadło mi libido (ja np po Yaz, Jasminelle i Naraya), jedyna rzecz, która mnie martwi to cellulit wodny. Kiedyś się śmiałam jak laski pisały na forum, że takie coś istnieje, to dopiero teraz uwierzyłam. Objętościowo widzę, że powiększyły mi się uda, są takie galaretkowate, nigdy nie mialam z tym problemu, waga stoi bez zmian... Trochę się obawiam, że po kolejnych 3 miesiącach już sobie z tym nie poradzę co myslicie?

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    26-09-2014 15:00:08

witam, również zażywam microgynon od 3 miesięcy.
    Jedynym skutkiem ubocznym dla mnie jest to, że ZAWSZE, jesli wezme tabletke po 7 dniowej przerwie, rano wymiotuje i pół dnia mam mdłości i póxniej wszystko przechodzi. Tak mam za kazdym razem od tych 3 opakowan. Czy któraś z was tak miała?

• 04-10-2014 21:49:52

Kończę pierwsze opakowanie. Jem trzy małe posiłki dziennie, sporo biegam. Przytyłam 4kg.

• 06-10-2014 19:16:35

Przy pierwszej tabletce wymiotowałam, oczywiscie mdłości bóle głowy, senność. Leci 4 miesiac i jest ok zadnej dodatkowej wagi

• 14-10-2014 16:32:32

Biorę już od prawie roku, robię przerwę po opakowaniu ( 21 tabletek) na tydzień. Szczerze są dobre w moim przypadku piersi ciągle rosną a reszta ciała się nie zmienia. Ogólnie po rozpoczęciu blistra powinno się wziąć pierwszą tabletkę pierwszego dnia miesiączki z czasem przyjdzie 7-dniowa przerwa i w tracie niej powinna wystąpić miesiączka. Dobry sposób na antykoncepcje. Choć przyznam, że po odstawieniu tabletek ciężko jest zajść w ciąże - organizm stara się bronić. Gdy chce się dziecka warto dobrze wyliczyć dni płodne. Pozdrawiam.

Zobacz inne dyskusje

• Witam ! We wtorek wyciągam Nuvaring i zmieniam go na Yasminelle, ponieważ źle...
  • tanganic_a
    Stosuję tabletki Teenia od pół roku. Zrobiłam sobie miesiąc przerwy (...
  • Cwiczebotokocham
    Witam, chciałam się dowiedzieć czy przy zażywaniu antybiotyków jest...
  • niksonka
    Witam! Tabletki antykoncepcyjne (Novynette) biorę od stycznia. w sierpniu i we wrzesniu...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/tabletki_panthermedia_9169838-W300H200.jpgFot. PantherstockCzy można stosować doustną...
    Z tego powodu bardzo ważne jest stosowanie antykoncepcji w...
    Twoja sugestia