Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Microgynon 21 (1443)

  • 24 Lipiec 20:30:48

    Osobiście uważam że wiekszosc kobiet tyje z własnej winy a nie tabletek. Głupie tłumaczenie sobie, jeżeli po zaczęciu tej metody antykoncepcji widzimy przyrost wagi powinniśmy zwracac uwage na to co jemy, tłuszcz nie odklada sie od tabletek tylko jedzenia. Tego lata zmieniłam tabletki na Microgynon 21 i nie moge znieść bólu piersi.

  • 27 Lipiec 16:02:57

    Mam pytanie, czy jesli w czasie okresu zazyje tabletki Microgynon okres szybciej mi się skończy ? lub czy moge zaczać zażywać te tabletki dzien przed rozoczeciem okresu? z góry dziekuje za odpowiedz

  • sobota 10:51:40

    Biorę m21 od 3 miesięcy i musze powiedzieć, że początki były fatalne, wymioty bóle głowy itepe przez pierwsze kilka dni, a teraz jest na prawdę ok. Cera bardzo mi się poprawiła, miałam mega trądzik, nie spadło mi libido (ja np po Yaz, Jasminelle i Naraya), jedyna rzecz, która mnie martwi to cellulit wodny. Kiedyś się śmiałam jak laski pisały na forum, że takie coś istnieje, to dopiero teraz uwierzyłam. Objętościowo widzę, że powiększyły mi się uda, są takie galaretkowate, nigdy nie mialam z tym problemu, waga stoi bez zmian... Trochę się obawiam, że po kolejnych 3 miesiącach już sobie z tym nie poradzę co myslicie?

Zobacz inne dyskusje

  • Witam, mam problem z wyborem antykoncepcji ponieważ kilka żylaków dostałam...
  • Carmen10
    Po wieloletniej przerwie zaczęłam znowu brać tabletki anty, dzisiaj...
  • syluch94
    Witam, mam następujący problem.Przez cztery miesiące brałam tabletki...
  • Natalia71
    Dzien dobry!Zrobiłam test po miesiacu od stosunku. Stosunek odbyłam 6 lipca, test...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya04832_kobieta_mezczyzna_spacer_morze_woda_odpoczynek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDolegliwości związane ze stosowaniem...
    Wszelkie niepokojące objawy pojawiające się po założeniu...
    Twoja sugestia