Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Na ile pewny jest test ciążowy? (4)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    16.07.2012 19:30:45

Witam.

Współżyłem z dziewczyną bez zabezpieczenia (jednak zawsze "kończyłem" na zewnątrz). W tamtym miesiącu dziewczyna miała dostać okres 10 czerwca, jednak dopiero 17 czerwca zaczął się nie tyle okres co plamienia przez cały czas trwania miesiączki. W tym miesiącu również współżyliśmy bez zabezpieczenia ( tak samo z zakończeniem na zewnątrz), jednak 14 lipca zrobiliśmy test ciążowy z popołudniowego moczu który wyszedł negatywnie. Przed wykonaniem testu nie współżyliśmy od 8 lipca czyli 6 dni po których test powinien teoretycznie wypaść w miarę prawidłowo. Dziś 16 lipca a dziewczyna zamiast okresu ma jedynie bardzo słabe krwawienie (dosłownie kilak kropel dziennie).

Moje pytanie - na ile można zaufać temu testowi? Powinienem się obawiać czy raczej test jest raczej pewny a takie anomalie mogły spowodować ostatnie upały po 35 stopni?

Pozdrawiam.

• Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    16.07.2012 20:59:19

Na okres u kobiety wiele czynników ma wpływ, równie dobrze mogą to byc zaburzenia hormonalne, niech dziewczyna powtórzy test tym razem rano, jeśli bedzie nadal negatywny niech najlepiej uda się do lekarza zeby ustalic przyczynę skąpych miesiączek.

Suwaczek z babyboom.pl
  • Ekspert na forum
    wtorek 16:27:31

Witam

Domowe testy ciążowe najczęściej się nie mylą jeżeli są wykonane prawidłowo jednak pomyłki nigdy nie można wykluczyć. Najpewniejszym badaniem jest badanie beta hcg wykonane z krwi.

BEATA

• Początkujący
    wtorek 16:42:41

Witam.

Na teście pisało że należy go wykonać z porannego moczu jeśli nie minął pierwszy dzień planowanej miesiączki, jeśli natomiast minął, nie musi być z porannego moczu.

Wiem że nic domowego nie jest w 100% pewne, jednak chciałem się utwierdzić w przekonaniu że ciąży raczej obawiać się nie powiniem ? .

Dzięki za odpowiedzi drogie Panie, pozdrawiam.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• darkxhero
    Wątek: ratunku !
    wieeem, że takie tematy pojawiały się już wcześniej, ale...
  • matevos
    Witam, chciałabym się spytać, czy zna ktoś dobrego lekarza, który...
  • orecja
    Mam PCOS i sporą torbiel na jajniku. Dostałam od lekarza ginekologa-endokrynologa...
  • Vindia
    Witam,zrobiłam niedawno test ciążowy, wyszedł pozytywny, dla pewności...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/11has0097rf_kobieta_ciaza_woda_odpoczynek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRuch w ciąży - jak nie zaszkodzić...
    Z każdym tygodniem kobieta czuje się coraz mniej wydolna do...
    Twoja sugestia