Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: nabrzmiałe piersi przed okresem a cykl bezowulacyjny (5)

• 19-08-2006 12:48:00

czy to prawda ze nabrzmiałe piersi przed okresem świadczą o tym że podczas cyklu nie wystąpi owulacja?

czy owulacja może sie spóżnić tak jak okres? (z powodu np wyjazdu na wakacje)

czy wzrost temperatury moze trwać dłuzej niż 4 dni? bo trwał dłuzej i nie wiem czy to owualcja czy nie.

czy cykle bezowulacyjne są czymś spotykanym czy powinnam sie zacząć niepokoić?

nie moge zajść w ciąże

Ostatnia edycja: 19-08-2006 12:48:00
  • 19-08-2006 13:42:00

"czy to prawda ze nabrzmiałe piersi przed okresem świadczą o tym że podczas cyklu nie wystąpi owulacja? "

nie to nieprawda nabrzmiałe piersi sa efektem napięcia przedmiesiączkowego lub ciaży

"czy owulacja może sie spóżnić tak jak okres? (z powodu np wyjazdu na wakacje) "

tak owulacja może się czasami przesunąc i to nie jest nic złego

po owulacji występuje skok temperatury o conajmniej 2 kreski a tempka w II fazie cyklu jest wyższa niż w pierwszej

"czy cykle bezowulacyjne są czymś spotykanym czy powinnam sie zacząć niepokoić? "

czasami zdarzają się cylke bezowulacyjne i to nie jest nic złego jeżeli sie niepowtarza często

a ile już się starasz o dziecko??

Ostatnia edycja: 19-08-2006 13:42:00
  • 19-08-2006 16:55:00

od ponad roku kusze los próbując wpaść ale bez rezultatu. nie zabezpieczam sie i nie zabezpieczałam przez ten czas w zaden sposób

Ostatnia edycja: 19-08-2006 16:55:00
  • 19-08-2006 17:00:00

dodam jeszcze ze po ostatnich staraniach (troche spozniona owulacja) robiłam test i wyszedł negatywny, ale moze zrobiłam go za wczesnie (tak się łudzę jeszcze) bo 2 dni przed planowanym okresem.

okres powinnam dostać wczoraj, a piersi juz dawno nie miałam takich ciężkich.

nie chce sie po raz kolejny rozczarowac

Ostatnia edycja: 19-08-2006 17:00:00
  • Reklama

• 11-01-2009 17:42:00

uprawialam sex z chlopakiem. zabezpieczyl sie. ale na drugi dzien mialam krawawienie bo to byl moj pierwszy raz.. i tak z 4 dni . pozniej zaczelam miec bole brzucha. i po przeszlo tyg.zaczely mnie bolec piersi a jestem przed okresem czy to znaczy ze jestem w ciazy? on jest pewny,ze nie zaszlam w nia ale ;(Sama niewiem

Ostatnia edycja: 11-01-2009 17:42:00

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: brak okresu
    Witam.Urodziłam w lipcu syna. Okres miałam we sierpniu i wrześniu. Ostatni okres...
  • Wątek: Wizyta
    8 stycznia jestem umówiona na wizytę u ginekologa (czekam od października)...
  • Witam,W okresie dojrzewania, między 14 a 20 r. życia nie miałam okresu z...
  • Wątek: wymaz
    Co oznacza wynik wymazu z pochwy:Candida albicans - wzrost bardzo obfity, Lactobacillus sp. -...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lozko_bol_brzucha_panthermedia_a13817619_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockBól i obrzęk w okolicy przedsionka...
    Ostry ból, obrzęk połączone z  występowaniem guza w...
    Twoja sugestia